Meklēt
 Sarīko ballīti!

Spontānai ballītei nevajag daudz – labu draugu kompāniju, viedierīci mūzikas atskaņošanai un JBL PartyBox Encore. Šī nelielas mugursomas izmēra bezvadu skanda spēj uzburt dzīvespriecīgu atmosfēru uz līdzenas vietas, pateicoties izteiksmīgam, 100 W skaļam skanējumam, un mūzikas ritmā pulsējošiem gaismas efektiem. Pie tam komplektā iekļauts digitāls bezvadu mikrofons karaoke pasākumiem vai vienkāršai līdzi dziedāšanai. 10 stundas ar vienu uzlādi strādājošā baterija sniedz iespēju līksmot līdz rītausmai, un atbilstoši IPX4 ūdensdrošības standartam sertificētais korpuss ļauj lietot 6,3 kilogramus smago ierīci arī lietainā laikā vai pie ezera. Iespaidīgākam skanējumam iespējams savienot divas skandas un kontrolēt tās no JBL PartyBox mobilās lietotnes. 

JBL Partybox Encore

MODELIS: JBLPBENCORE1MICEP

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Sarīko ballīti!

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
14.55 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
349.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
349.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Spontānai ballītei nevajag daudz – labu draugu kompāniju, viedierīci mūzikas atskaņošanai un JBL PartyBox Encore. Šī nelielas mugursomas izmēra bezvadu skanda spēj uzburt dzīvespriecīgu atmosfēru uz līdzenas vietas, pateicoties izteiksmīgam, 100 W skaļam skanējumam, un mūzikas ritmā pulsējošiem gaismas efektiem. Pie tam komplektā iekļauts digitāls bezvadu mikrofons karaoke pasākumiem vai vienkāršai līdzi dziedāšanai. 10 stundas ar vienu uzlādi strādājošā baterija sniedz iespēju līksmot līdz rītausmai, un atbilstoši IPX4 ūdensdrošības standartam sertificētais korpuss ļauj lietot 6,3 kilogramus smago ierīci arī lietainā laikā vai pie ezera. Iespaidīgākam skanējumam iespējams savienot divas skandas un kontrolēt tās no JBL PartyBox mobilās lietotnes. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!