Gatavs pētīt un atklāt

Skaists, izturīgs un patīkami plāns. Viedais un ūdensdrošais rokaspulkstenis, kura korpuss izgatavots no nerūsējoša tērauda un pārklāts ar izturīgu oglekļa nanodaļiņu kārtu, ir tikai 10,6 mm biezs un nieka 46 g smags. Iebūvētais TruSeen 3.0 pulsa mērītājs regulāri veic sirdsdarbības mērījumus un brīdina par pārslodzi, savukārt virtuālais treneris izvērtē fiziskās aktivitātes. Īpaši precīzai atrašanās vietas noteikšanai tiek izmantotas trīs satelītu sistēmas – GPS, GLONASS un GALILEO, bet miega mērījumiem kopā ar Hārvarda Medicīnas skolas zinātniekiem izveidota īpaša TruSleep 2.0 programma, kas ne vien mēra gulēšanas paradumus, bet arī sniedz ap 200 padomiem miega uzlabošanai. Pulksteni no rokas jānoņem reti, jo pulsa mērīšanas režīmā tas ar vienu uzlādi darbojas līdz divām nedēļām, bet GPS mērījumus spēj veikt 22 stundas no vietas.

Huawei Watch GT Sport

Gatavs pētīt un atklāt

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
7.05 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
169.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Skaists, izturīgs un patīkami plāns. Viedais un ūdensdrošais rokaspulkstenis, kura korpuss izgatavots no nerūsējoša tērauda un pārklāts ar izturīgu oglekļa nanodaļiņu kārtu, ir tikai 10,6 mm biezs un nieka 46 g smags. Iebūvētais TruSeen 3.0 pulsa mērītājs regulāri veic sirdsdarbības mērījumus un brīdina par pārslodzi, savukārt virtuālais treneris izvērtē fiziskās aktivitātes. Īpaši precīzai atrašanās vietas noteikšanai tiek izmantotas trīs satelītu sistēmas – GPS, GLONASS un GALILEO, bet miega mērījumiem kopā ar Hārvarda Medicīnas skolas zinātniekiem izveidota īpaša TruSleep 2.0 programma, kas ne vien mēra gulēšanas paradumus, bet arī sniedz ap 200 padomiem miega uzlabošanai. Pulksteni no rokas jānoņem reti, jo pulsa mērīšanas režīmā tas ar vienu uzlādi darbojas līdz divām nedēļām, bet GPS mērījumus spēj veikt 22 stundas no vietas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!