Meklēt
 Gandrīz kā personīgais ārsts

Lai kādas prasmes piemistu modernajiem viedpulksteņiem, Huawei Watch D prot vairāk. Tas aprīkots ar inovatīvu miniatūru gaisa sūkni un divu slāņu siksniņu, kas piepūšas un precīzi izmēra asinsspiedienu. Gluži kā asinsspiediena mērīšanas iekārta ārsta kabinetā. Watch D arī reālā laikā veido elektrokardiogrammu, mēra pulsu un skābekļa piesātinājumu asinīs. Viedā ierīce atgādina par ik dienu veicamajiem mērījumiem un fiziskajām aktivitātēm, lai veselīgs dzīvesveids kļūtu par automātisku rīcību. Visus datus iespējams aplūkot krāsainā 2,5 D ekrānā, kas organiski saplūst ar izturīgo alumīnija korpusu. Sportotājiem par prieku Watch D atpazīst vairāk nekā 70 sporta veidus, pie tam ar vienu uzlādi tas darbojas līdz 7 dienām. 

Huawei Watch D

MODELIS: Molly-B19/55029508

Gandrīz kā personīgais ārsts

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
16.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
399.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
399.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 12.06.2023.
Apraksts

Lai kādas prasmes piemistu modernajiem viedpulksteņiem, Huawei Watch D prot vairāk. Tas aprīkots ar inovatīvu miniatūru gaisa sūkni un divu slāņu siksniņu, kas piepūšas un precīzi izmēra asinsspiedienu. Gluži kā asinsspiediena mērīšanas iekārta ārsta kabinetā. Watch D arī reālā laikā veido elektrokardiogrammu, mēra pulsu un skābekļa piesātinājumu asinīs. Viedā ierīce atgādina par ik dienu veicamajiem mērījumiem un fiziskajām aktivitātēm, lai veselīgs dzīvesveids kļūtu par automātisku rīcību. Visus datus iespējams aplūkot krāsainā 2,5 D ekrānā, kas organiski saplūst ar izturīgo alumīnija korpusu. Sportotājiem par prieku Watch D atpazīst vairāk nekā 70 sporta veidus, pie tam ar vienu uzlādi tas darbojas līdz 7 dienām. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!