Meklēt
 Iepazīsti sevi labāk

Scale 3 sniegs visaptverošu pārskatu par Tava ķermeņa fizisko stāvokli. Viedie svari ievāc un apkopo informāciju 11 parametros, tādēļ Tavā rīcībā būs pat tik ekskluzīva informācija kā kaulu minerālu sastāvs un vielmaiņas līmenis. Izturīgie, kritienus pārciest spējīgie Scale 3 arī mēra ķermeņa tauku īpatsvaru, skeleta muskuļu masu, ūdens līmeni ķermenī un citus nozīmīgus rādītājus, kas palīdz izvērtēt ķermeņa stāvokli un veikt nepieciešamās izmaiņas dzīvesveidā. Turklāt katrs mērījums tiek veikts saskaņā ar zinātniskiem norādījumiem un aprēķinos tiek izmantoti mākslīgā intelekta algoritmi un lielo datu analīze. Atskaites pārskatāmā formā redzamas Huawei Health mobilajā lietotnē, tādēļ visi sasniegumi vienmēr būs Tev tieši acu priekšā.

Huawei Scale 3

Iepazīsti sevi labāk

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
1.21 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
29.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
29.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Scale 3 sniegs visaptverošu pārskatu par Tava ķermeņa fizisko stāvokli. Viedie svari ievāc un apkopo informāciju 11 parametros, tādēļ Tavā rīcībā būs pat tik ekskluzīva informācija kā kaulu minerālu sastāvs un vielmaiņas līmenis. Izturīgie, kritienus pārciest spējīgie Scale 3 arī mēra ķermeņa tauku īpatsvaru, skeleta muskuļu masu, ūdens līmeni ķermenī un citus nozīmīgus rādītājus, kas palīdz izvērtēt ķermeņa stāvokli un veikt nepieciešamās izmaiņas dzīvesveidā. Turklāt katrs mērījums tiek veikts saskaņā ar zinātniskiem norādījumiem un aprēķinos tiek izmantoti mākslīgā intelekta algoritmi un lielo datu analīze. Atskaites pārskatāmā formā redzamas Huawei Health mobilajā lietotnē, tādēļ visi sasniegumi vienmēr būs Tev tieši acu priekšā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!