Meklēt
 Muzikālā lūpukrāsa

Beidzot tas ir noticis! Huawei īpaši daiļajam dzimumam izstrādājis augstvērtīgas bezvadu austiņas dāmu un meiteņu vēlmēm atbilstošā veidolā. Glītais nerūsējoša tērauda futrālis izskatās kā elitāra zīmola lūpukrāsa un ideāli iederas rokassomiņā. Spilgti sarkanie ieauši ir viegli kā gaiss – katrs sver vien 4,1 gramu, un tie ir apveltīti ar aktīvo trokšņu slāpēšanas sistēmu. Adaptīvā pielāgošanās sistēma efektīvi organizē skaņas plūsmu auss kanālā un tādējādi novērš nevēlamo skaņas viļņu nonākšanu ausīs. 14,3 mm LCP dinamiskais skaļrunis nodrošina izcilu skaņas kvalitāti augšējās frekvencēs, un īpaša sistēma gādā par izteiksmīgiem basiem. Pārdomātās formas dēļ ieauši droši turas ausīs, lai vari komfortabli klausīties mūziku stundām ilgi. Patiešām ilgi, jo ar vienu uzlādi austiņas darbojas līdz 4 stundām, un uzlādes kārbiņā esošie enerģijas krājumi ļauj pagarināt klausīšanās laiku līdz pat 22 stundām.

Huawei Freebuds Lipstick

MODELIS: 55035195/Cooper-CT080

Izpārdo-
šana
Izmanto iespēju! Patīkami samazināta cena!

Muzikālā lūpukrāsa

 
Izpārdo-
šana
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
6.00 €/mēn.* Iepriekš 9.13 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
144.00 €**** Iepriekš 219.00 €


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 18.08.2022.
Apraksts

Beidzot tas ir noticis! Huawei īpaši daiļajam dzimumam izstrādājis augstvērtīgas bezvadu austiņas dāmu un meiteņu vēlmēm atbilstošā veidolā. Glītais nerūsējoša tērauda futrālis izskatās kā elitāra zīmola lūpukrāsa un ideāli iederas rokassomiņā. Spilgti sarkanie ieauši ir viegli kā gaiss – katrs sver vien 4,1 gramu, un tie ir apveltīti ar aktīvo trokšņu slāpēšanas sistēmu. Adaptīvā pielāgošanās sistēma efektīvi organizē skaņas plūsmu auss kanālā un tādējādi novērš nevēlamo skaņas viļņu nonākšanu ausīs. 14,3 mm LCP dinamiskais skaļrunis nodrošina izcilu skaņas kvalitāti augšējās frekvencēs, un īpaša sistēma gādā par izteiksmīgiem basiem. Pārdomātās formas dēļ ieauši droši turas ausīs, lai vari komfortabli klausīties mūziku stundām ilgi. Patiešām ilgi, jo ar vienu uzlādi austiņas darbojas līdz 4 stundām, un uzlādes kārbiņā esošie enerģijas krājumi ļauj pagarināt klausīšanās laiku līdz pat 22 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!