Meklēt
 Austiņas no modes skates

Bezvadu austiņas vairs nav tikai līdzeklis mūzikas atskaņošanai vai sarunām. Tās ir arī aksesuārs, kam labi jāizskatās pie apģērba un rotām. Tādēļ FreeBuds 5i ir veidotas atbilstoši šā brīža modes prasībām. Paši ieauši piesaista uzmanību ar graciozām dizaina līnijām, bet Nebula Black krāsu kārbiņa priecē ar akmens virsmu atgādinošu reljefu. Ieauši ir par 11% vieglāki nekā iepriekšējā paaudzē, tādēļ tos var nēsāt ausīs kaut visu dienu. Ierīces galviņā iestrādātais 10mm dinamiskais skaļrunis tandēmā ar polimēra kompozītmateriāla diafragmu precīzi attēlo zemās, vidējās un augstās frekvences, kamēr procesors kopdarbā ar algoritmiem samazina skaņas kavēšanos, tādējādi padarot austiņas piemērotas datorspēļu spēlēšanai. Skaņas kvalitāti apliecina Hi-Res Audio Wireless sertifikācija. FreeBuds 5i ir ļoti piemērotas lietošanai skaļā vidē, jo tās spēj samazināt apkārtējo trokšņu līmeni par 42 decibeliem, turklāt tās prot automātiski pārslēgties starp divām piesaistītajām viedierīcēm. IP54 mitrumnoturības standarta prasībām atbilstošajos ieaušos un kārbiņas akumulatorā kopā var uzglabāt enerģiju 28 stundu ilgai austiņu lietošanai.

Huawei FreeBuds 5i

MODELIS: 55036654

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!
Laba cena
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Austiņas no modes skates

 
Laba cena
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
2.88 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
69.00 €
3.71 €/mēn. / 89 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
69.00 €**** 89.00 €


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.09.2023.
Apraksts

Bezvadu austiņas vairs nav tikai līdzeklis mūzikas atskaņošanai vai sarunām. Tās ir arī aksesuārs, kam labi jāizskatās pie apģērba un rotām. Tādēļ FreeBuds 5i ir veidotas atbilstoši šā brīža modes prasībām. Paši ieauši piesaista uzmanību ar graciozām dizaina līnijām, bet Nebula Black krāsu kārbiņa priecē ar akmens virsmu atgādinošu reljefu. Ieauši ir par 11% vieglāki nekā iepriekšējā paaudzē, tādēļ tos var nēsāt ausīs kaut visu dienu. Ierīces galviņā iestrādātais 10mm dinamiskais skaļrunis tandēmā ar polimēra kompozītmateriāla diafragmu precīzi attēlo zemās, vidējās un augstās frekvences, kamēr procesors kopdarbā ar algoritmiem samazina skaņas kavēšanos, tādējādi padarot austiņas piemērotas datorspēļu spēlēšanai. Skaņas kvalitāti apliecina Hi-Res Audio Wireless sertifikācija. FreeBuds 5i ir ļoti piemērotas lietošanai skaļā vidē, jo tās spēj samazināt apkārtējo trokšņu līmeni par 42 decibeliem, turklāt tās prot automātiski pārslēgties starp divām piesaistītajām viedierīcēm. IP54 mitrumnoturības standarta prasībām atbilstošajos ieaušos un kārbiņas akumulatorā kopā var uzglabāt enerģiju 28 stundu ilgai austiņu lietošanai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!