Meklēt
 Formīga estētika

IP54 putekļu un mitruma noturības standartam atbilstošās, tikai 5,4 gramus vieglās Huawei bezvadu austiņas FreeBuds 5 nav iespējams sajaukt ar nevienām citām. Neparasti izliektā forma, pie kādas dizaineri nonāca neskaitāmās ergonomikas simulācijās, tām piešķir unikālu izskatu, ļauj cieši piegulties ausij un sniedz vilinošas priekšrocības. Tikpat eleganta ir arī kārbiņa, kurā glabājas enerģija 30 stundu ilgai lietošanai. Pateicoties divām magnētiskām ķēdēm, FreeBuds 5 spēj par 30% dobjāk atskaņot zemās skaņas nekā iepriekšējās paaudzes modelis, basiem noslīdot līdz pat 16 Hz frekvencei. Savukārt ultra plašas frekvences adaptīvais ekvalaizeris pielāgo optimālu skanējumu katra žanra mūzikai, un atskaņo to augstā izšķirtspējā, atbilstoši Hi-Res un HWA Audio Wireless standartu prasībām. Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma ANC 3.0 ar trīs mikrofonu palīdzību uztver ārējos trokšņus un automātiski tos neitralizē, lai Tev netraucētu nekas lieks. 

Huawei FreeBuds 5

MODELIS: Honey-T10/55036454

Laba cena
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Formīga estētika

 
Laba cena
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
5.80 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
139.00 €
6.63 €/mēn. / 159 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
139.00 €**** 159.00 €


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

IP54 putekļu un mitruma noturības standartam atbilstošās, tikai 5,4 gramus vieglās Huawei bezvadu austiņas FreeBuds 5 nav iespējams sajaukt ar nevienām citām. Neparasti izliektā forma, pie kādas dizaineri nonāca neskaitāmās ergonomikas simulācijās, tām piešķir unikālu izskatu, ļauj cieši piegulties ausij un sniedz vilinošas priekšrocības. Tikpat eleganta ir arī kārbiņa, kurā glabājas enerģija 30 stundu ilgai lietošanai. Pateicoties divām magnētiskām ķēdēm, FreeBuds 5 spēj par 30% dobjāk atskaņot zemās skaņas nekā iepriekšējās paaudzes modelis, basiem noslīdot līdz pat 16 Hz frekvencei. Savukārt ultra plašas frekvences adaptīvais ekvalaizeris pielāgo optimālu skanējumu katra žanra mūzikai, un atskaņo to augstā izšķirtspējā, atbilstoši Hi-Res un HWA Audio Wireless standartu prasībām. Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma ANC 3.0 ar trīs mikrofonu palīdzību uztver ārējos trokšņus un automātiski tos neitralizē, lai Tev netraucētu nekas lieks. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!