• Autorizēties
 • Meklēt
     Aproce kā pulkstenis

  Plāns un viegls korpuss, kas netraucē ne aktīvam dzīvesveidam, ne arī mierpilnai gulēšanai, plašs un košs ekrāns bez apmalēm, jaudīgs akumulators, kas ar vienu uzlādi ļaus ierīcei strādāt līdz divām nedēļām, un visi svarīgākie veselības mērījumi. Ko vēl var vēlēties no viedās aproces? Visu minēto piedāvā Huawei Band 7, ko viegli vari pielāgot apģērbam un noskaņojumam, mainot siksniņas un izvēloties kādu no vismaz 4000 sākumekrāna dizainiem. Nepilnu centimetru biezais korpuss bez siksniņas sver vien 16 gramus un tā 1,47 collu košajā AMOLED ekrānā skatienam paveras mērījumu rezultāti – pulss, miega kvalitāte, skābekļa piesātinājums asinīs, fizisko spēju novērtējums, atkopšanās laiks pēc treniņa, stresa līmenis un daudz kas cits. Pie tam šajā ūdensdrošajā aprocē integrēts viedais asistents, kuram vari dot uzdevumu atrast dziesmu vai pat nofotografēt Tevi ar piesaistīto viedtelefonu. 

  Huawei Band 7

  MODELIS: Leia-B19/55029077

  Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

  Aproce kā pulkstenis

   

  Kategorija

  Samaksas veids
  Bezprocentu nomaksa
  2.05 €/mēn.*
  Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
  49.00 €
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
  Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


  Pērkot uzreiz
  49.00


  Ieskaties!
  Iekārtas apdrošināšana
  nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
  Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
  3.90 €/mēn.

  Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
  Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
  Uzzināt vairāk

    Izvēlēties     Atteikties  

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 14.04.2023.
  Apraksts

  Plāns un viegls korpuss, kas netraucē ne aktīvam dzīvesveidam, ne arī mierpilnai gulēšanai, plašs un košs ekrāns bez apmalēm, jaudīgs akumulators, kas ar vienu uzlādi ļaus ierīcei strādāt līdz divām nedēļām, un visi svarīgākie veselības mērījumi. Ko vēl var vēlēties no viedās aproces? Visu minēto piedāvā Huawei Band 7, ko viegli vari pielāgot apģērbam un noskaņojumam, mainot siksniņas un izvēloties kādu no vismaz 4000 sākumekrāna dizainiem. Nepilnu centimetru biezais korpuss bez siksniņas sver vien 16 gramus un tā 1,47 collu košajā AMOLED ekrānā skatienam paveras mērījumu rezultāti – pulss, miega kvalitāte, skābekļa piesātinājums asinīs, fizisko spēju novērtējums, atkopšanās laiks pēc treniņa, stresa līmenis un daudz kas cits. Pie tam šajā ūdensdrošajā aprocē integrēts viedais asistents, kuram vari dot uzdevumu atrast dziesmu vai pat nofotografēt Tevi ar piesaistīto viedtelefonu.   Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!