Meklēt
 Aproce kā pulkstenis

Plāns un viegls korpuss, kas netraucē ne aktīvam dzīvesveidam, ne arī mierpilnai gulēšanai, plašs un košs ekrāns bez apmalēm, jaudīgs akumulators, kas ar vienu uzlādi ļaus ierīcei strādāt līdz divām nedēļām, un visi svarīgākie veselības mērījumi. Ko vēl var vēlēties no viedās aproces? Visu minēto piedāvā Huawei Band 7, ko viegli vari pielāgot apģērbam un noskaņojumam, mainot siksniņas un izvēloties kādu no vismaz 4000 sākumekrāna dizainiem. Nepilnu centimetru biezais korpuss bez siksniņas sver vien 16 gramus un tā 1,47 collu košajā AMOLED ekrānā skatienam paveras mērījumu rezultāti – pulss, miega kvalitāte, skābekļa piesātinājums asinīs, fizisko spēju novērtējums, atkopšanās laiks pēc treniņa, stresa līmenis un daudz kas cits. Pie tam šajā ūdensdrošajā aprocē integrēts viedais asistents, kuram vari dot uzdevumu atrast dziesmu vai pat nofotografēt Tevi ar piesaistīto viedtelefonu. 

Huawei Band 7

MODELIS: Leia-B19/55029077

Aproce kā pulkstenis

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
1.94 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
46.55 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
46.55


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.10.2023.
Apraksts

Plāns un viegls korpuss, kas netraucē ne aktīvam dzīvesveidam, ne arī mierpilnai gulēšanai, plašs un košs ekrāns bez apmalēm, jaudīgs akumulators, kas ar vienu uzlādi ļaus ierīcei strādāt līdz divām nedēļām, un visi svarīgākie veselības mērījumi. Ko vēl var vēlēties no viedās aproces? Visu minēto piedāvā Huawei Band 7, ko viegli vari pielāgot apģērbam un noskaņojumam, mainot siksniņas un izvēloties kādu no vismaz 4000 sākumekrāna dizainiem. Nepilnu centimetru biezais korpuss bez siksniņas sver vien 16 gramus un tā 1,47 collu košajā AMOLED ekrānā skatienam paveras mērījumu rezultāti – pulss, miega kvalitāte, skābekļa piesātinājums asinīs, fizisko spēju novērtējums, atkopšanās laiks pēc treniņa, stresa līmenis un daudz kas cits. Pie tam šajā ūdensdrošajā aprocē integrēts viedais asistents, kuram vari dot uzdevumu atrast dziesmu vai pat nofotografēt Tevi ar piesaistīto viedtelefonu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!