Meklēt
 Augstākās klases stereo skanējums

Pievienojot divus specializētus augsto frekvenču skaļruņus jau tā izcilās mobilās bezvadu skandu sērijas Onyx jaunākajam modelim, Harman Kardon izdevies radīt nepārspējami ieskaujošu skaņas ilūziju. Dažādos virzienos vērstie skaļruņi piepilda telpu ar prasmīgi sabalansētu, tīru skanējumu, ko papildina sabvūfera radītie dobjie basi. Pateicoties gaumīgajam dizainam un Premium klases korpusa materiāliem, Onyx 7 iederas pat visizsmalcinātākajā interjerā un vienlaikus ir ļoti praktisks. Alumīnija rokturis atvieglo 3,3 kg smagās ierīces pārnēsāšanu, bet Bluetooth 4.2 bezvadu savienojums sniedz iespēju pieslēgt skandai divas mobilās ierīces vienlaikus, kā arī saslēgt pārī divas Onyx 7 skandas vēl izteiksmīgākai skaņai. Un arī ilgai, jo ar vienu uzlādi skaļruņi darbojas līdz 8 stundām.

Harman Kardon Onyx Studio 7

MODELIS: HKOS7BLKEP

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Augstākās klases stereo skanējums

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
16.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
399.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 01.11.2021.
Apraksts

Pievienojot divus specializētus augsto frekvenču skaļruņus jau tā izcilās mobilās bezvadu skandu sērijas Onyx jaunākajam modelim, Harman Kardon izdevies radīt nepārspējami ieskaujošu skaņas ilūziju. Dažādos virzienos vērstie skaļruņi piepilda telpu ar prasmīgi sabalansētu, tīru skanējumu, ko papildina sabvūfera radītie dobjie basi. Pateicoties gaumīgajam dizainam un Premium klases korpusa materiāliem, Onyx 7 iederas pat visizsmalcinātākajā interjerā un vienlaikus ir ļoti praktisks. Alumīnija rokturis atvieglo 3,3 kg smagās ierīces pārnēsāšanu, bet Bluetooth 4.2 bezvadu savienojums sniedz iespēju pieslēgt skandai divas mobilās ierīces vienlaikus, kā arī saslēgt pārī divas Onyx 7 skandas vēl izteiksmīgākai skaņai. Un arī ilgai, jo ar vienu uzlādi skaļruņi darbojas līdz 8 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!