Meklēt
 Piepildi telpu ar izcilu skaņu

Straumē mūziku no viedierīces uz stilīgo Onyx Studio 6 skandu bez vadiem, izmantojot Bluetooth savienojumu. Pievieno divus mūzikas avotus vienlaikus un pārmaiņus atskaņo mūziku no viena un otra. Interjeram pieskaņotā, apaļā skanda ar mīksta auduma apdari un siluetā iestrādātu alumīnija rokturi vieglai pārnēsāšanai ar vienu uzlādi darbojas līdz 8 stundām. Vari droši to izmantot virtuvē, vannas istabā vai pie baseina, jo skanda ir pasargāta no šļakatām atbilstoši IPX7 standarta prasībām. Ja vēlies vēl jaudīgāku skaņu, savieno divus nepilnus 3 kg vieglā Onyx Studio 6 un iegūsti īstu stereo skaņu.

Harman Kardon Onyx Studio 6

MODELIS: HKOS6BLKEP

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Piepildi telpu ar izcilu skaņu

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
14.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
349.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 17.05.2021. 
Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
Iekārtas apraksts

Straumē mūziku no viedierīces uz stilīgo Onyx Studio 6 skandu bez vadiem, izmantojot Bluetooth savienojumu. Pievieno divus mūzikas avotus vienlaikus un pārmaiņus atskaņo mūziku no viena un otra. Interjeram pieskaņotā, apaļā skanda ar mīksta auduma apdari un siluetā iestrādātu alumīnija rokturi vieglai pārnēsāšanai ar vienu uzlādi darbojas līdz 8 stundām. Vari droši to izmantot virtuvē, vannas istabā vai pie baseina, jo skanda ir pasargāta no šļakatām atbilstoši IPX7 standarta prasībām. Ja vēlies vēl jaudīgāku skaņu, savieno divus nepilnus 3 kg vieglā Onyx Studio 6 un iegūsti īstu stereo skaņu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!