Meklēt
 Piepildi telpu ar dzidrām mūzikas skaņām!

Lieliskas skaņas, ikoniska dizaina un augstākās klases materiālu perfektais līdzsvars padarījis Onyx Studio 4 par bezvadu skaļruņu etalonu. Ar Bluetooth signāla starpniecību pievieno glītajai skandai pat divas mobilās ierīces vienlaikus un pārmaiņus atskaņo dziesmas no vienas un otras. Ietilpīgais 3000 mAh akumulators ar vienu uzlādi nodrošina mūzikas skanējumu līdz 8 stundām, un, pateicoties iebūvētajam mikrofonam, skandu var izmantot arī kā konferences zvana skaļruni. Ja vēlies izbaudīt patiesu koncertzāles efektu, ar HK Connect+ tehnoloģiju savieno vienotā tīklā vairāk nekā 100 Harman Kardon skaļruņu. Turklāt skaņas sistēmu vari vadīt ar balsi. 

Harman Kardon Onyx Studio 4

MODELIS: HKOS4BLKBSEP

Piepildi telpu ar dzidrām mūzikas skaņām!

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
8.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
199.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 11.07.2022.
Apraksts

Lieliskas skaņas, ikoniska dizaina un augstākās klases materiālu perfektais līdzsvars padarījis Onyx Studio 4 par bezvadu skaļruņu etalonu. Ar Bluetooth signāla starpniecību pievieno glītajai skandai pat divas mobilās ierīces vienlaikus un pārmaiņus atskaņo dziesmas no vienas un otras. Ietilpīgais 3000 mAh akumulators ar vienu uzlādi nodrošina mūzikas skanējumu līdz 8 stundām, un, pateicoties iebūvētajam mikrofonam, skandu var izmantot arī kā konferences zvana skaļruni. Ja vēlies izbaudīt patiesu koncertzāles efektu, ar HK Connect+ tehnoloģiju savieno vienotā tīklā vairāk nekā 100 Harman Kardon skaļruņu. Turklāt skaņas sistēmu vari vadīt ar balsi. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!