Meklēt
 Īstena bezvadu brīvība

Pasaulē atzītā skaņas tehnikas ražotāja Harman Kardon bezvadu ieauši sniedz īstu baudījumu ikvienam melomānam. No Fly TWS plūst augstvērtīga, bagātīga skaņa, kas pavadīs darbā, mācībās, atpūtā un sportā. Pēc sapārošanas ar viedierīci, miniatūrie ieauši automātiski izveido savienojumu, tiklīdz tiek izņemti no futrāļa. Turklāt Google Assistant ļauj vadīt austiņas, nepieskaroties pievienotajam telefonam. Pateicoties ērtiem uzgaļiem un nieka 14,6 gramu svaram, ieaušus var lietot stundām ilgi, neizjūtot nekādu apgrūtinājumu. To ļauj arī ietilpīgais akumulators, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz sešām stundām, savukārt futrālī ir enerģija vēl 14 stundu ilgai skanēšanai.

Harman Kardon Fly TWS

MODELIS: HKFLYTWSBLK

Īstena bezvadu brīvība

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
5.38 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
129.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.09.2021.
Iekārtas apraksts

Pasaulē atzītā skaņas tehnikas ražotāja Harman Kardon bezvadu ieauši sniedz īstu baudījumu ikvienam melomānam. No Fly TWS plūst augstvērtīga, bagātīga skaņa, kas pavadīs darbā, mācībās, atpūtā un sportā. Pēc sapārošanas ar viedierīci, miniatūrie ieauši automātiski izveido savienojumu, tiklīdz tiek izņemti no futrāļa. Turklāt Google Assistant ļauj vadīt austiņas, nepieskaroties pievienotajam telefonam. Pateicoties ērtiem uzgaļiem un nieka 14,6 gramu svaram, ieaušus var lietot stundām ilgi, neizjūtot nekādu apgrūtinājumu. To ļauj arī ietilpīgais akumulators, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz sešām stundām, savukārt futrālī ir enerģija vēl 14 stundu ilgai skanēšanai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!