• Autorizēties
 • Meklēt
     Vēl tālāk par nākamo līmeni

  Aprīkota ar pārsteidzoši gludu ierakstu veidojošo HyperSmooth 2.0 attēla stabilizācijas sistēmu, korpusā iebūvētu stiprinājumu un pievienojamiem moduļiem, Hero 8 Black ir action kamera, kas pelnījusi vispārākās pakāpes epitetus. Pievieno kameras augšpusē uz priekšu vērstu ekrānu un filmē nevainojamus vlogus. Piestiprini LED gaismekli un iemūžini arī nakts aizraujošos piedzīvojumus. Izvēlies kādu no četrām lēcām – šauro, lineāro, plato vai SuperView –, padarot ierakstu interesantāku un uzmanību piesaistošāku, vai arī radi prātu kutinošus video, mainot ieraksta ātrumu ar TimeWarp. Īpašajā svētku komplektā iekļauts galvas stiprinājums, rezerves baterija, pašiņmiets-trijkājis (Shorty) un 32GB SD karte.

  GoPro HERO8 Black Holiday Bundle

  MODELIS: CHDRB-801

  Izpārdo-
  šana

  Vēl tālāk par nākamo līmeni

   
  Izpārdo-
  šana
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  15.80 €/mēn.* Iepriekš 19.96 €/mēn.
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  379.00 €**** Iepriekš 479.00 €  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 04.03.2021.
  Iekārtas apraksts

  Aprīkota ar pārsteidzoši gludu ierakstu veidojošo HyperSmooth 2.0 attēla stabilizācijas sistēmu, korpusā iebūvētu stiprinājumu un pievienojamiem moduļiem, Hero 8 Black ir action kamera, kas pelnījusi vispārākās pakāpes epitetus. Pievieno kameras augšpusē uz priekšu vērstu ekrānu un filmē nevainojamus vlogus. Piestiprini LED gaismekli un iemūžini arī nakts aizraujošos piedzīvojumus. Izvēlies kādu no četrām lēcām – šauro, lineāro, plato vai SuperView –, padarot ierakstu interesantāku un uzmanību piesaistošāku, vai arī radi prātu kutinošus video, mainot ieraksta ātrumu ar TimeWarp. Īpašajā svētku komplektā iekļauts galvas stiprinājums, rezerves baterija, pašiņmiets-trijkājis (Shorty) un 32GB SD karte.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!