Meklēt
 Vēl tālāk par nākamo līmeni

Aprīkota ar pārsteidzoši gludu ierakstu veidojošo HyperSmooth 2.0 attēla stabilizācijas sistēmu, korpusā iebūvētu stiprinājumu un pievienojamiem moduļiem, Hero 8 Black ir action kamera, kas pelnījusi vispārākās pakāpes epitetus. Pievieno kameras augšpusē uz priekšu vērstu ekrānu un filmē nevainojamus vlogus. Piestiprini LED gaismekli un iemūžini arī nakts aizraujošos piedzīvojumus. Izvēlies kādu no četrām lēcām – šauro, lineāro, plato vai SuperView –, padarot ierakstu interesantāku un uzmanību piesaistošāku, vai arī radi prātu kutinošus video, mainot ieraksta ātrumu ar TimeWarp. Īpašajā svētku komplektā iekļauts galvas stiprinājums, rezerves baterija, pašiņmiets-trijkājis (Shorty) un 32GB SD karte.

GoPro HERO8 Black Holiday Bundle

MODELIS: CHDRB-801

Izpārdo-
šana

Vēl tālāk par nākamo līmeni

 
Izpārdo-
šana
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
15.80 €/mēn.* Iepriekš 19.96 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
379.00 €**** Iepriekš 479.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 10.03.2021.
Iekārtas apraksts

Aprīkota ar pārsteidzoši gludu ierakstu veidojošo HyperSmooth 2.0 attēla stabilizācijas sistēmu, korpusā iebūvētu stiprinājumu un pievienojamiem moduļiem, Hero 8 Black ir action kamera, kas pelnījusi vispārākās pakāpes epitetus. Pievieno kameras augšpusē uz priekšu vērstu ekrānu un filmē nevainojamus vlogus. Piestiprini LED gaismekli un iemūžini arī nakts aizraujošos piedzīvojumus. Izvēlies kādu no četrām lēcām – šauro, lineāro, plato vai SuperView –, padarot ierakstu interesantāku un uzmanību piesaistošāku, vai arī radi prātu kutinošus video, mainot ieraksta ātrumu ar TimeWarp. Īpašajā svētku komplektā iekļauts galvas stiprinājums, rezerves baterija, pašiņmiets-trijkājis (Shorty) un 32GB SD karte.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!