Lieliskais kļuvis vienkāršs

Uzkrāj atmiņas spilgti! Uzkrāj ar HERO7 White! Izturīgā, ūdensdrošā un pieejamā action kamera sniedz iespēju iepazīt zemūdens pasauli, filmējot pat 10 metru dziļumā. Tā uzņem Full HD izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē, intervāla video un dzidrus 10 Mpix fotoattēlus, arī daudzus pēc kārtas Burst režīmā. Šķirsti skārienjutīgo ekrānu, meklējot piemērotāko režīmu un pārlūkojot uzņemtās bildes un video. Pieskaries tam un iemūžini piedzīvojumus – tas patiesi ir tik vienkārši! Ja rokas aizņemtas, vari dot kādu no 14 komandām ar balsi, un kamera bez ierunām izpildīs Tavu rīkojumu.

GoPro HERO7 White

MODELIS: CHDHB-601

Lieliskais kļuvis vienkāršs

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
9.13 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
219.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Uzkrāj atmiņas spilgti! Uzkrāj ar HERO7 White! Izturīgā, ūdensdrošā un pieejamā action kamera sniedz iespēju iepazīt zemūdens pasauli, filmējot pat 10 metru dziļumā. Tā uzņem Full HD izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē, intervāla video un dzidrus 10 Mpix fotoattēlus, arī daudzus pēc kārtas Burst režīmā. Šķirsti skārienjutīgo ekrānu, meklējot piemērotāko režīmu un pārlūkojot uzņemtās bildes un video. Pieskaries tam un iemūžini piedzīvojumus – tas patiesi ir tik vienkārši! Ja rokas aizņemtas, vari dot kādu no 14 komandām ar balsi, un kamera bez ierunām izpildīs Tavu rīkojumu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!