Nevainojami video

Jaunākās paaudzes action kamera HERO7 Black pārsteigs Tevi ar tik gludu video ierakstu, it kā būtu novietota uz perfekta stabilizatora. Taču patiesībā pārsteidzošais efekts panākts ar jauno HyperSmooth stabilizācijas tehnoloģiju, kas līdz minimumam samazina ieraksta drebēšanu. Filmē 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē, astoņkārtīgā palēninājumā vai intervāla video un straumē filmēto tiešsaistē Facebook Live, kā arī uzņem krāšņas 12 Mpix fotogrāfijas ar HDR atbalstu. Ņem kameru līdzi it visur, pat nirstot, jo tā turpinās veikt savu darbu pat 10 metru dziļumā! Rokas aizņemtas? Izmanto balsi! HERO7 atpazīst 16 dažādas komandas no foto uzņemšanas līdz mirkļbirkas pievienošanai.

GoPro HERO7 Black

MODELIS: CHDHX-701-RW

Nevainojami video

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
14.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
349.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Jaunākās paaudzes action kamera HERO7 Black pārsteigs Tevi ar tik gludu video ierakstu, it kā būtu novietota uz perfekta stabilizatora. Taču patiesībā pārsteidzošais efekts panākts ar jauno HyperSmooth stabilizācijas tehnoloģiju, kas līdz minimumam samazina ieraksta drebēšanu. Filmē 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē, astoņkārtīgā palēninājumā vai intervāla video un straumē filmēto tiešsaistē Facebook Live, kā arī uzņem krāšņas 12 Mpix fotogrāfijas ar HDR atbalstu. Ņem kameru līdzi it visur, pat nirstot, jo tā turpinās veikt savu darbu pat 10 metru dziļumā! Rokas aizņemtas? Izmanto balsi! HERO7 atpazīst 16 dažādas komandas no foto uzņemšanas līdz mirkļbirkas pievienošanai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!