Meklēt
 Apaļā jubilejā – vērienīgi uzlabojumi

Nebijis ātrums apvienojumā ar elegantu vienkāršību veido līdz šim spēcīgāko GoPro modeli – HERO10 Black. Revolucionārais GP2 procesors nodrošina 5.3K video izšķirtspēju ar 60 kadriem sekundē, 23 MP fotogrāfijas, uzlabotu darbību sliktā apgaismojumā un latiņu paceļošu HyperSmooth 4.0 video stabilizāciju, kas pieejama visos filmēšanas režīmos. 2.7K izšķirtspējā pieejams pat astoņkārtīgs palēninājums. Ātrāka augšupielāde telefonā kopā ar mobilo Quik lietotni gādā par ērtu un vienkāršu izveidotā materiāla koplietošanu. HERO10 ūdensdrošais dizains pasargā kameru no laikapstākļu untumiem un ļauj lietot pat 10 m dziļi ūdenī, bet īpašais ciāna zilais logo padara jubilejas modeli atšķirīgu no iepriekšējo paaudžu kamerām. HERO10 Black ir pilnībā saderīgs ar visiem HERO9 Black aksesuāriem.

GoPro HERO10 Black

MODELIS: CHDHX-101-RW

Apaļā jubilejā – vērienīgi uzlabojumi

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
17.88 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
429.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 22.08.2022.
Apraksts

Nebijis ātrums apvienojumā ar elegantu vienkāršību veido līdz šim spēcīgāko GoPro modeli – HERO10 Black. Revolucionārais GP2 procesors nodrošina 5.3K video izšķirtspēju ar 60 kadriem sekundē, 23 MP fotogrāfijas, uzlabotu darbību sliktā apgaismojumā un latiņu paceļošu HyperSmooth 4.0 video stabilizāciju, kas pieejama visos filmēšanas režīmos. 2.7K izšķirtspējā pieejams pat astoņkārtīgs palēninājums. Ātrāka augšupielāde telefonā kopā ar mobilo Quik lietotni gādā par ērtu un vienkāršu izveidotā materiāla koplietošanu. HERO10 ūdensdrošais dizains pasargā kameru no laikapstākļu untumiem un ļauj lietot pat 10 m dziļi ūdenī, bet īpašais ciāna zilais logo padara jubilejas modeli atšķirīgu no iepriekšējo paaudžu kamerām. HERO10 Black ir pilnībā saderīgs ar visiem HERO9 Black aksesuāriem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!