Tava bērna aktivitāšu uzraugs

Peldēšanai drošs aktivitātes uzraudzītājs bērniem ar Star Wars vai Marvel Avengers dizainu. Izvēlies ierīci ar pielāgojamu siksniņu un sprādzi 130–175 mm plaukstas locītavas apkārtmēram vai izstiepjamu siksniņu ap roku mazākām plaukstas locītavām ar apkārtmēru 147 mm. Sinhronizācija ar bezmaksas lietotni, kurā ir iekļautas uzdevumu pārvaldnieka un brīdinājumu funkcijas vecākiem. Turklāt šī ierīce nav jāuzlādē, jo nomaināmā baterija darbojas aptuveni vienu gadu.

Garmin Vivofit Jr. 2

MODELIS: 010-01909-12

Tava bērna aktivitāšu uzraugs

 

Kategorija

Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
2.88 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
69.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 17.10.2019.
Iekārtas apraksts

Peldēšanai drošs aktivitātes uzraudzītājs bērniem ar Star Wars vai Marvel Avengers dizainu. Izvēlies ierīci ar pielāgojamu siksniņu un sprādzi 130–175 mm plaukstas locītavas apkārtmēram vai izstiepjamu siksniņu ap roku mazākām plaukstas locītavām ar apkārtmēru 147 mm. Sinhronizācija ar bezmaksas lietotni, kurā ir iekļautas uzdevumu pārvaldnieka un brīdinājumu funkcijas vecākiem. Turklāt šī ierīce nav jāuzlādē, jo nomaināmā baterija darbojas aptuveni vienu gadu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!