Tavs pulkstenis – Tavs hameleons

Padari savu viedpulksteni tādu, par kādu sapņo – izvēlies kādu no tūkstošiem ciparnīcu, mobilo lietotņu un palīgrīku no Connect IQ veikala un maini pulksteņa izskatu pēc sirds patikas! Vivoactive 3 iestrādātas vairāk nekā 15 GPS un iekštelpu sporta lietotņu, kas uzskaitīs Tavas aktivitātes visdažādākajās nodarbībās, arī jogā un peldēšanā. Elevate pulsometra tehnoloģija mēra ne vien sirdsdarbību, bet arī stresa līmeni un palīdz ierīcei aprēķināt Tavu maksimālo skābekļa patēriņu. Savienots ar telefonu, Vivoactive 3 rāda saņemtās ziņas, ļauj kontrolēt mūzikas atskaņotāju un sinhronizē aktivitāšu mērījumus. Viedpulksteņa režīmā tas ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām, bet GPS – līdz 13 stundām.

Garmin Vivoactive 3 Stainless steel

MODELIS: 010-01769-22

Tavs pulkstenis – Tavs hameleons

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
8.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
199.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Padari savu viedpulksteni tādu, par kādu sapņo – izvēlies kādu no tūkstošiem ciparnīcu, mobilo lietotņu un palīgrīku no Connect IQ veikala un maini pulksteņa izskatu pēc sirds patikas! Vivoactive 3 iestrādātas vairāk nekā 15 GPS un iekštelpu sporta lietotņu, kas uzskaitīs Tavas aktivitātes visdažādākajās nodarbībās, arī jogā un peldēšanā. Elevate pulsometra tehnoloģija mēra ne vien sirdsdarbību, bet arī stresa līmeni un palīdz ierīcei aprēķināt Tavu maksimālo skābekļa patēriņu. Savienots ar telefonu, Vivoactive 3 rāda saņemtās ziņas, ļauj kontrolēt mūzikas atskaņotāju un sinhronizē aktivitāšu mērījumus. Viedpulksteņa režīmā tas ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām, bet GPS – līdz 13 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!