Mūzika uz plaukstas locītavas

Viegli ielādē līdz 500 dziesmām viedpulkstenī, savieno to ar Bluetooth austiņām un klausies mūziku, pat neņemot līdzi viedtālruni! Vivoactive 3 Music parūpēsies par noskaņojumam atbilstošiem ritmiem cauru dienu! Viedajā pulkstenī arī ielādēti gandrīz divi desmiti lietotņu dažādu fizisko aktivitāšu mērīšanai, ieskaitot jogas, skriešanas, peldēšanas un spēka treniņu. Connect IQ virtuālajā veikalā piemeklē tīkamu darbvirsmu un pielāgo pulksteņa izskatu savām vajadzībām. Viedpulksteņa režīmā tas ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām, bet GPS – 13 stundas.

Garmin Vivoactive 3 Music

MODELIS: 010-01985-03

akcija
Dod roku viedpulkstenim – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Mūzika uz plaukstas locītavas

 
akcija
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
10.80 €/mēn.* Iepriekš 12.46 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
259.00 €**** Iepriekš 299.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.07.2019.
Iekārtas apraksts

Viegli ielādē līdz 500 dziesmām viedpulkstenī, savieno to ar Bluetooth austiņām un klausies mūziku, pat neņemot līdzi viedtālruni! Vivoactive 3 Music parūpēsies par noskaņojumam atbilstošiem ritmiem cauru dienu! Viedajā pulkstenī arī ielādēti gandrīz divi desmiti lietotņu dažādu fizisko aktivitāšu mērīšanai, ieskaitot jogas, skriešanas, peldēšanas un spēka treniņu. Connect IQ virtuālajā veikalā piemeklē tīkamu darbvirsmu un pielāgo pulksteņa izskatu savām vajadzībām. Viedpulksteņa režīmā tas ar vienu uzlādi darbojas līdz 7 dienām, bet GPS – 13 stundas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!