• Autorizēties
 • Meklēt
     Veselība un labsajūta vienā ritmā

  Pateicoties košam ekrānam, teju bezgalīgām fizisko aktivitāšu uzskaites iespējām un atjautīgiem risinājumiem, Venu SQ ir brīnišķīgs motivētājs kustēties. Tajā ir vairāk nekā 20 jau rūpnīcā uzstādītas programmas, kas mēra ķermeņa reakciju uz visdažādākajiem sporta veidiem, kā arī virtuālie treneri jogai, spēka un kardiotreniņiem, pilatēm. Ūdensdrošais viedpulkstenis mēra pulsu, stresa un skābekļa līmeni, elpošanu, miega kvalitāti un ķermenī atlikušās enerģijas daudzumu. Tas saņem ziņojumus no piesaistītā viedtālruņa un attēlo tos košajā ekrānā. Un pulkstenis ir aprīkots ar Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu. Ņemot vērā milzīgo apstrādātās informācijas daudzumu, tas ir faktiski nenogurdināms, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 6 dienām.

  Garmin Venu SQ

  MODELIS: 010-02427-10

  Veselība un labsajūta vienā ritmā

   
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  8.30 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  199.00


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

  Ieskaties!
  Iekārtas apdrošināšana
  nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
  Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
  3.90 €/mēn.

  Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
  Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
  Uzzināt vairāk

    Izvēlēties     Atteikties  

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Iekārtas apraksts

  Pateicoties košam ekrānam, teju bezgalīgām fizisko aktivitāšu uzskaites iespējām un atjautīgiem risinājumiem, Venu SQ ir brīnišķīgs motivētājs kustēties. Tajā ir vairāk nekā 20 jau rūpnīcā uzstādītas programmas, kas mēra ķermeņa reakciju uz visdažādākajiem sporta veidiem, kā arī virtuālie treneri jogai, spēka un kardiotreniņiem, pilatēm. Ūdensdrošais viedpulkstenis mēra pulsu, stresa un skābekļa līmeni, elpošanu, miega kvalitāti un ķermenī atlikušās enerģijas daudzumu. Tas saņem ziņojumus no piesaistītā viedtālruņa un attēlo tos košajā ekrānā. Un pulkstenis ir aprīkots ar Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu. Ņemot vērā milzīgo apstrādātās informācijas daudzumu, tas ir faktiski nenogurdināms, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 6 dienām.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!