Meklēt
 Veselība un labsajūta vienā ritmā

Pateicoties košam ekrānam, teju bezgalīgām fizisko aktivitāšu uzskaites iespējām un atjautīgiem risinājumiem, Venu SQ ir brīnišķīgs motivētājs kustēties. Tajā ir vairāk nekā 20 jau rūpnīcā uzstādītas programmas, kas mēra ķermeņa reakciju uz visdažādākajiem sporta veidiem, kā arī virtuālie treneri jogai, spēka un kardiotreniņiem, pilatēm. Ūdensdrošais viedpulkstenis mēra pulsu, stresa un skābekļa līmeni, elpošanu, miega kvalitāti un ķermenī atlikušās enerģijas daudzumu. Tas saņem ziņojumus no piesaistītā viedtālruņa un attēlo tos košajā ekrānā. Un pulkstenis ir aprīkots ar Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu. Ņemot vērā milzīgo apstrādātās informācijas daudzumu, tas ir faktiski nenogurdināms, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 6 dienām.

Garmin Venu SQ

MODELIS: 010-02427-10

Veselība un labsajūta vienā ritmā

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
8.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
199.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Apraksts

Pateicoties košam ekrānam, teju bezgalīgām fizisko aktivitāšu uzskaites iespējām un atjautīgiem risinājumiem, Venu SQ ir brīnišķīgs motivētājs kustēties. Tajā ir vairāk nekā 20 jau rūpnīcā uzstādītas programmas, kas mēra ķermeņa reakciju uz visdažādākajiem sporta veidiem, kā arī virtuālie treneri jogai, spēka un kardiotreniņiem, pilatēm. Ūdensdrošais viedpulkstenis mēra pulsu, stresa un skābekļa līmeni, elpošanu, miega kvalitāti un ķermenī atlikušās enerģijas daudzumu. Tas saņem ziņojumus no piesaistītā viedtālruņa un attēlo tos košajā ekrānā. Un pulkstenis ir aprīkots ar Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu. Ņemot vērā milzīgo apstrādātās informācijas daudzumu, tas ir faktiski nenogurdināms, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 6 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!