Meklēt
 Izsmalcināts, detalizēts, dzīvs

Skaistais viedpulkstenis ar labāko ekrānu, kāds jebkad bijis Garmin ierīcēs, ir izcils palīgs aktīva dzīvesveida cienītājiem. Tas parāda pilnu ainu par ķermenī notiekošo. Body Battery funkcija mēra organisma enerģijas krājumus un ziņo, kad nepieciešama atpūta, Pulse Ox analizē skābekļa daudzumu asinīs, elpošanas uzskaitītājs informē par ķermeņa rekciju uz slodzi un uzlabotais pulsometrs nepārtraukti monitorē sirdsdarbību. Neparasti spilgtajā un detalizētajā AMOLED ekrānā virtuālais treneris rāda vingrinājumus vai ar padomiem palīdz sagatavoties dažādu distanču skrējieniem, un vairāk nekā 20 ieinstalētās sporta lietotnes uzskaita Tavas fiziskās aktivitātes. Viedo paziņojumu sistēma informē par piesaistītajā viedtālrunī saņemtajiem ziņojumiem, savukārt iebūvētā atmiņa ļauj lejupielādēt pulkstenī iecienīto mūziku vai dziesmu sarakstus no Spotify, Deezer vai Amazon Music. Ja vēlies, padari Venu par savu naudas maku, jo tas atbalsta Garmin Pay norēķinu sistēmu.

Garmin Venu Black/Slate

MODELIS: 010-02173-13

Izsmalcināts, detalizēts, dzīvs

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
15.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
379.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.04.2021.
Iekārtas apraksts

Skaistais viedpulkstenis ar labāko ekrānu, kāds jebkad bijis Garmin ierīcēs, ir izcils palīgs aktīva dzīvesveida cienītājiem. Tas parāda pilnu ainu par ķermenī notiekošo. Body Battery funkcija mēra organisma enerģijas krājumus un ziņo, kad nepieciešama atpūta, Pulse Ox analizē skābekļa daudzumu asinīs, elpošanas uzskaitītājs informē par ķermeņa rekciju uz slodzi un uzlabotais pulsometrs nepārtraukti monitorē sirdsdarbību. Neparasti spilgtajā un detalizētajā AMOLED ekrānā virtuālais treneris rāda vingrinājumus vai ar padomiem palīdz sagatavoties dažādu distanču skrējieniem, un vairāk nekā 20 ieinstalētās sporta lietotnes uzskaita Tavas fiziskās aktivitātes. Viedo paziņojumu sistēma informē par piesaistītajā viedtālrunī saņemtajiem ziņojumiem, savukārt iebūvētā atmiņa ļauj lejupielādēt pulkstenī iecienīto mūziku vai dziesmu sarakstus no Spotify, Deezer vai Amazon Music. Ja vēlies, padari Venu par savu naudas maku, jo tas atbalsta Garmin Pay norēķinu sistēmu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!