• Autorizēties
 • Meklēt
     Prāts ar ķermeni vienā taktī

  Veselīgs dzīvesveids ir kvalitatīvas dzīves stūrakmens. Venu 2 palīdzēs Tev padziļināti uzraudzīt savu veselības stāvokli, izprast ķermeņa vajadzības un atrast piemērotākās aktivitātes. Košajā AMOLED ekrānā, ko pasargā Gorilla Glass 3 aizsargstikls, varēsi aplūkot gan svarīgākos mērījumu datus, gan saņemt padomus kustīgākam dzīvesveidam. Venu 2 uzrauga enerģijas un stresa līmeni, elpošanas biežumu, miega kvalitāti un pat aprēķina ķermeņa reālo atbilstību vecumam! 25 jau ielādētas sporta lietotnes mēra aktivitātes dažādos sporta veidos, kā arī uzņemas trenera funkciju, rādot animētus vingrinājumus. Pulksteņa atmiņā var noglabāt līdz 650 dziesmām un to var sasaistīt ar maksājumu karti, izmantojot Garmin Pay sistēmu. Turklāt 45 mm lielajam Venu 2 ar nerūsējoša tērauda korpusu ir apskaužami ietilpīga baterija, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 11 dienām.

  Garmin Venu 2 Black/Slate

  MODELIS: 010-02430-11

  akcija
  Sāc jaunu gadu ar jaunu viedpalīgu! Šobrīd laba cena!
  Līdz akcijas beigām:

  Prāts ar ķermeni vienā taktī

   
  akcija
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  13.30 €/mēn.* Iepriekš 14.55 €/mēn.
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  319.00 €**** Iepriekš 349.00 €


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

  Ieskaties!
  Iekārtas apdrošināšana
  nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
  Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
  5.90 €/mēn.

  Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
  Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
  Uzzināt vairāk

    Izvēlēties     Atteikties  

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Apraksts

  Veselīgs dzīvesveids ir kvalitatīvas dzīves stūrakmens. Venu 2 palīdzēs Tev padziļināti uzraudzīt savu veselības stāvokli, izprast ķermeņa vajadzības un atrast piemērotākās aktivitātes. Košajā AMOLED ekrānā, ko pasargā Gorilla Glass 3 aizsargstikls, varēsi aplūkot gan svarīgākos mērījumu datus, gan saņemt padomus kustīgākam dzīvesveidam. Venu 2 uzrauga enerģijas un stresa līmeni, elpošanas biežumu, miega kvalitāti un pat aprēķina ķermeņa reālo atbilstību vecumam! 25 jau ielādētas sporta lietotnes mēra aktivitātes dažādos sporta veidos, kā arī uzņemas trenera funkciju, rādot animētus vingrinājumus. Pulksteņa atmiņā var noglabāt līdz 650 dziesmām un to var sasaistīt ar maksājumu karti, izmantojot Garmin Pay sistēmu. Turklāt 45 mm lielajam Venu 2 ar nerūsējoša tērauda korpusu ir apskaužami ietilpīga baterija, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 11 dienām.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!