Meklēt
 Sasaisti ķermeni ar prātu

Veselīgs dzīvesveids ir kvalitatīvas dzīves stūrakmens. Venu 2 mazā versija ar 40 mm nerūsējoša tērauda korpusu palīdzēs Tev padziļināti uzraudzīt veselības stāvokli, izprast ķermeņa vajadzības un atrast piemērotākās aktivitātes. Košajā AMOLED ekrānā, ko pasargā Gorilla Glass 3 aizsargstikls, varēsi aplūkot gan svarīgākos mērījumu datus, gan saņemt padomus kustīgākam dzīvesveidam. Venu 2S uzrauga enerģijas un stresa līmeni, elpošanas biežumu, miega kvalitāti, menstruālo ciklu un pat aprēķina ķermeņa reālo atbilstību vecumam! 25 jau ielādētas sporta lietotnes mēra aktivitātes dažādos sporta veidos, kā arī uzņemas trenera funkciju, rādot animētus vingrinājumus. Pulksteņa atmiņā var noglabāt līdz 650 dziesmām un to var sasaistīt ar maksājumu karti, izmantojot Garmin Pay sistēmu. Turklāt Venu 2S ir apskaužami ietilpīga baterija, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 10 dienām.

Garmin Venu 2S Rose Gold/White

MODELIS: 010-02429-13

Sasaisti ķermeni ar prātu

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
14.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
349.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Veselīgs dzīvesveids ir kvalitatīvas dzīves stūrakmens. Venu 2 mazā versija ar 40 mm nerūsējoša tērauda korpusu palīdzēs Tev padziļināti uzraudzīt veselības stāvokli, izprast ķermeņa vajadzības un atrast piemērotākās aktivitātes. Košajā AMOLED ekrānā, ko pasargā Gorilla Glass 3 aizsargstikls, varēsi aplūkot gan svarīgākos mērījumu datus, gan saņemt padomus kustīgākam dzīvesveidam. Venu 2S uzrauga enerģijas un stresa līmeni, elpošanas biežumu, miega kvalitāti, menstruālo ciklu un pat aprēķina ķermeņa reālo atbilstību vecumam! 25 jau ielādētas sporta lietotnes mēra aktivitātes dažādos sporta veidos, kā arī uzņemas trenera funkciju, rādot animētus vingrinājumus. Pulksteņa atmiņā var noglabāt līdz 650 dziesmām un to var sasaistīt ar maksājumu karti, izmantojot Garmin Pay sistēmu. Turklāt Venu 2S ir apskaužami ietilpīga baterija, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 10 dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!