Meklēt
 Vieds un interaktīvs treneris

Pat tad, ja aiz loga plosās vētra, ir neciešami karsts vai darba tik daudz, ka nav laika doties izbraucienā, Tu vari trenēties riteņbraukšanā. Kompaktais un viegli uzstādāmais Tacx Flow parūpēsies par visu nepieciešamo. Ar diviem drošības slēdžiem iestiprini savu velosipēdu 9,4 kg smagajā statīvā un minies! Tacx Flow nodrošina precīzus ātruma, spēka un kadences mērījumus bez papildu sensoru pieslēgšanas. Tas rada pretestību, gluži kā braucot pa īstu ceļu, un arī spēj reālistiski atdarināt 6% stāvus kāpumus, taču darbojas klusi, netraucējot pārējiem mājniekiem. Ierīce ir savienojama ar velobraucēju iecienītām lietotnēm Zwift, Tacx un TrainerRoad.

Garmin Tacx Flow Smart Trainer

MODELIS: T2240.61

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!
akcija
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Vieds un interaktīvs treneris

 
akcija
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
10.80 €/mēn.* Iepriekš 12.46 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
259.00 €**** Iepriekš 299.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.07.2021. 
Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
Iekārtas apraksts

Pat tad, ja aiz loga plosās vētra, ir neciešami karsts vai darba tik daudz, ka nav laika doties izbraucienā, Tu vari trenēties riteņbraukšanā. Kompaktais un viegli uzstādāmais Tacx Flow parūpēsies par visu nepieciešamo. Ar diviem drošības slēdžiem iestiprini savu velosipēdu 9,4 kg smagajā statīvā un minies! Tacx Flow nodrošina precīzus ātruma, spēka un kadences mērījumus bez papildu sensoru pieslēgšanas. Tas rada pretestību, gluži kā braucot pa īstu ceļu, un arī spēj reālistiski atdarināt 6% stāvus kāpumus, taču darbojas klusi, netraucējot pārējiem mājniekiem. Ierīce ir savienojama ar velobraucēju iecienītām lietotnēm Zwift, Tacx un TrainerRoad.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!