Vieds un interaktīvs treneris

Arī tad, ja aiz loga plosās vētra, trako putenis vai darba tik daudz, ka nav laika doties izbraucienā, Tu vari trenēties riteņbraukšanā. Kompaktais un viegli uzstādāmais Tacx Flow parūpēsies par visu nepieciešamo. Ar diviem drošības slēdžiem iestiprini savu velosipēdu 9,4 kg smagajā statīvā un sāc mīties! Tacx Flow nodrošina precīzus ātruma, spēka un kadences mērījumus bez papildu sensoru pieslēgšanas. Tas rada pretestību, gluži kā braucot pa īstu ceļu, un arī spēj reālistiski atdarināt 6% stāvus kāpumus, taču darbojas klusi, netraucējot pārējiem mājiniekiem. Ierīce ir savienojama ar velobraucēju iecienītām lietotnēm Zwift, Tacx un TrainerRoad.

Garmin Tacx Flow Smart Trainer

MODELIS: T2240.61

Vieds un interaktīvs treneris

 
Krāsa
Samaksas veids
Pērkot uzreiz
299.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Arī tad, ja aiz loga plosās vētra, trako putenis vai darba tik daudz, ka nav laika doties izbraucienā, Tu vari trenēties riteņbraukšanā. Kompaktais un viegli uzstādāmais Tacx Flow parūpēsies par visu nepieciešamo. Ar diviem drošības slēdžiem iestiprini savu velosipēdu 9,4 kg smagajā statīvā un sāc mīties! Tacx Flow nodrošina precīzus ātruma, spēka un kadences mērījumus bez papildu sensoru pieslēgšanas. Tas rada pretestību, gluži kā braucot pa īstu ceļu, un arī spēj reālistiski atdarināt 6% stāvus kāpumus, taču darbojas klusi, netraucējot pārējiem mājiniekiem. Ierīce ir savienojama ar velobraucēju iecienītām lietotnēm Zwift, Tacx un TrainerRoad.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!