Meklēt
 Sporta pulkstenis ar Saules spēku

Instinct 2 Solar ir sporta viedpulkstenis, kas spēj turēt līdzi azartiskākajiem piedzīvojumu meklētājiem. Tas ir ārkārtīgi izturīgs, sagatavots lietošanai skarbos laika apstākļos un niršanai pat 100 metru dziļumā. Turklāt iebūvētā saules baterija palīdz Instinct 2 Solar viedpulksteņa režīmā ar vienu uzlādi darboties ilgāk nekā mēnesi. Ar šķiedrām stiprinātais polimēru ietvars un ķīmiski stiprinātais, pret skrāpējumiem noturīgais Corning Gorilla Glass aizsargstikls liks pulkstenim ilgi izskatīties kā jaunam. Ierīcē ir daudzas lietotnes sportam un fizisko aktivitāšu mērīšanai, ķermeņa enerģijas uzraugs Body Battery, pie tam tajā var ielādēt desmitiem jaunu lietotņu no Connect IQ. Pulkstenis arī parāda ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un ir izmantojams kā norēķināšanās līdzeklis, pateicoties Garmin Pay bezkontakta maksājumu sistēmai.

Garmin Instinct 2 Solar

MODELIS: 010-02627-00

Sporta pulkstenis ar Saules spēku

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
18.71 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
449.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
449.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
7.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 50.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Instinct 2 Solar ir sporta viedpulkstenis, kas spēj turēt līdzi azartiskākajiem piedzīvojumu meklētājiem. Tas ir ārkārtīgi izturīgs, sagatavots lietošanai skarbos laika apstākļos un niršanai pat 100 metru dziļumā. Turklāt iebūvētā saules baterija palīdz Instinct 2 Solar viedpulksteņa režīmā ar vienu uzlādi darboties ilgāk nekā mēnesi. Ar šķiedrām stiprinātais polimēru ietvars un ķīmiski stiprinātais, pret skrāpējumiem noturīgais Corning Gorilla Glass aizsargstikls liks pulkstenim ilgi izskatīties kā jaunam. Ierīcē ir daudzas lietotnes sportam un fizisko aktivitāšu mērīšanai, ķermeņa enerģijas uzraugs Body Battery, pie tam tajā var ielādēt desmitiem jaunu lietotņu no Connect IQ. Pulkstenis arī parāda ziņojumus no piesaistītā viedtelefona un ir izmantojams kā norēķināšanās līdzeklis, pateicoties Garmin Pay bezkontakta maksājumu sistēmai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!