• Autorizēties
 • Meklēt
     Esi episks

  Otrās paaudzes multisporta pulkstenis Epix sniedz iespēju labāk izprast savu ķermeni, nepārtraukti uzraugot veselību. Neatkarīgi no Taviem fitnesa mērķiem, šim aktīvā dzīvesveida titāna viedpulkstenim ir viss nepieciešamais, lai tos sasniegtu. Optimizē sava ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai mērītu savu gatavību aktivitātēm vai sekotu nepieciešamībai atpūsties. Skaties mērījuma datus un ienākošos ziņojumus no pievienotā viedtelefona satriecošajā 1,3 collu pastāvīgas darbības AMOLED displejā ar safīra aizsargstiklu, kas ļauj saskatīt pulksteņa rādījumus pat spožos saules staros. Epix ir sagatavots nopietniem izaicinājumiem, un ar vienu uzlādi spēj darboties līdz 16 dienām viedpulksteņa režīmā. 

  Garmin EPIX 2 Sapphire

  MODELIS: 010-02582-11

  Esi episks

   
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  41.63 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  999.00


  Ieskaties!
  Iekārtas apdrošināšana
  nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
  Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
  11.90 €/mēn.

  Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
  Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 85.00 €.
  Uzzināt vairāk

    Izvēlēties     Atteikties  

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 12.08.2022.
  Apraksts

  Otrās paaudzes multisporta pulkstenis Epix sniedz iespēju labāk izprast savu ķermeni, nepārtraukti uzraugot veselību. Neatkarīgi no Taviem fitnesa mērķiem, šim aktīvā dzīvesveida titāna viedpulkstenim ir viss nepieciešamais, lai tos sasniegtu. Optimizē sava ķermeņa enerģijas rezerves, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīguma, stresa, miega un citus datus, lai mērītu savu gatavību aktivitātēm vai sekotu nepieciešamībai atpūsties. Skaties mērījuma datus un ienākošos ziņojumus no pievienotā viedtelefona satriecošajā 1,3 collu pastāvīgas darbības AMOLED displejā ar safīra aizsargstiklu, kas ļauj saskatīt pulksteņa rādījumus pat spožos saules staros. Epix ir sagatavots nopietniem izaicinājumiem, un ar vienu uzlādi spēj darboties līdz 16 dienām viedpulksteņa režīmā.   Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!