Meklēt
 Izmanto visas GoPro iespējas!

Ja vēlies izmantot visas lieliskās action kameras HERO10 Black iespējas, Tev noderēs dažādi aksesuāri. Šajā komplektā iekļauts īsais trijkājis, ko vari izmantot arī kā rokturi, magnētiskais klipsis kameras piestiprināšanai pie apģērba vai koka zara, kā arī papildu baterija filmēšanas laika paildzināšanai. Līdz šim spēcīgākais, ar revolucionāru GP2 procesoru aprīkotais GoPro modelis spēj uzņemt pat 5.3K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē un 23 MP fotogrāfijas. Turklāt HyperSmooth 4.0 attēla stabilizācijas sistēma darbojas visos filmēšanas režīmos, un 2.7K izšķirtspējā pieejams pat astoņkārtīgs palēninājums. HERO10 ūdens drošais dizains pasargā kameru no laikapstākļu untumiem un ļauj lietot līdz 10 metriem dziļi ūdenī.

GOPRO HERO10 Black Bundle

MODELIS: CHDRB-101-CN

Izmanto visas GoPro iespējas!

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
24.96 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
599.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.06.2022.
Apraksts

Ja vēlies izmantot visas lieliskās action kameras HERO10 Black iespējas, Tev noderēs dažādi aksesuāri. Šajā komplektā iekļauts īsais trijkājis, ko vari izmantot arī kā rokturi, magnētiskais klipsis kameras piestiprināšanai pie apģērba vai koka zara, kā arī papildu baterija filmēšanas laika paildzināšanai. Līdz šim spēcīgākais, ar revolucionāru GP2 procesoru aprīkotais GoPro modelis spēj uzņemt pat 5.3K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē un 23 MP fotogrāfijas. Turklāt HyperSmooth 4.0 attēla stabilizācijas sistēma darbojas visos filmēšanas režīmos, un 2.7K izšķirtspējā pieejams pat astoņkārtīgs palēninājums. HERO10 ūdens drošais dizains pasargā kameru no laikapstākļu untumiem un ļauj lietot līdz 10 metriem dziļi ūdenī.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!