Klasisks dizains, modernas tehnoloģijas

Elitāra dizaina viedais rokas pulkstenis ir ideāls palīgs ikdienas gaitās. Pateicoties iebūvētajam mikrofonam, skaļrunim un Google Assistant funkcijai, vari ar Carlyle sarunāties kā ar īstu asistentu. Tas atradīs atbildes uz Taviem jautājumiem un informēs par piesaistītajā viedtelefonā saņemtajām ziņām. Google izstrādātā operētājsistēma Wear OS nodrošina daudzpusīgu sadarbību starp abām ierīcēm, kā arī sniedz plašas personalizēšanas iespējas. Pulkstenis uzskaita fizisko aktivitāšu datus, mēra pulsu un reiz būs izmantojams arī kā maksāšanas līdzeklis, aktivizējot Google Pay pakalpojumu. Pieskaņo Carlyle apģērbam, izvēloties nerūsējoša tērauda, ādas vai sportisku silikona siksniņu. Ikdienā neapgrūtini sevi ar domām par pulksteņa uzlādi, jo tas starp uzlādes reizēm spēj strādāt vairākas dienas.

Fossil Gen5 Carlyle

MODELIS: FTW4024

Klasisks dizains, modernas tehnoloģijas

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
13.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
319.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.10.2020.
Iekārtas apraksts

Elitāra dizaina viedais rokas pulkstenis ir ideāls palīgs ikdienas gaitās. Pateicoties iebūvētajam mikrofonam, skaļrunim un Google Assistant funkcijai, vari ar Carlyle sarunāties kā ar īstu asistentu. Tas atradīs atbildes uz Taviem jautājumiem un informēs par piesaistītajā viedtelefonā saņemtajām ziņām. Google izstrādātā operētājsistēma Wear OS nodrošina daudzpusīgu sadarbību starp abām ierīcēm, kā arī sniedz plašas personalizēšanas iespējas. Pulkstenis uzskaita fizisko aktivitāšu datus, mēra pulsu un reiz būs izmantojams arī kā maksāšanas līdzeklis, aktivizējot Google Pay pakalpojumu. Pieskaņo Carlyle apģērbam, izvēloties nerūsējoša tērauda, ādas vai sportisku silikona siksniņu. Ikdienā neapgrūtini sevi ar domām par pulksteņa uzlādi, jo tas starp uzlādes reizēm spēj strādāt vairākas dienas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!