Īpaša versija īpašiem cilvēkiem

Vēlies justies īpaši? Versa Special Edition dāvās šādu iespēju. Jutekliska Rose-Gold alumīnija korpusa un lavandas krāsas auduma siksniņas kombinācija vai atturīgi elegants alumīnija un auduma komplekts ogļu pelēkā krāsā piešķir viedpulkstenim patiesi izsmalcinātu izskatu. Tas uzskaita fiziskās aktivitātes, ieskaitot nopeldēto attālumu, motivē sasniegt paša izvirzītos mērķus un mēra miega kvalitāti. Fitbit Coach lietotne krāsu ekrānā demonstrē vingrinājumus, un iebūvētajā atmiņā var ielādēt vairāk nekā 300 dziesmu, lai treniņā nav jāņem līdzi viedtelefonu. Ierīce ar vienu uzlādi darbojas vairāk nekā četras dienas.

Fitbit Versa Special Edition

MODELIS: 227699

Īpaša versija īpašiem cilvēkiem

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
9.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
229.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.01.2020.
Iekārtas apraksts

Vēlies justies īpaši? Versa Special Edition dāvās šādu iespēju. Jutekliska Rose-Gold alumīnija korpusa un lavandas krāsas auduma siksniņas kombinācija vai atturīgi elegants alumīnija un auduma komplekts ogļu pelēkā krāsā piešķir viedpulkstenim patiesi izsmalcinātu izskatu. Tas uzskaita fiziskās aktivitātes, ieskaitot nopeldēto attālumu, motivē sasniegt paša izvirzītos mērķus un mēra miega kvalitāti. Fitbit Coach lietotne krāsu ekrānā demonstrē vingrinājumus, un iebūvētajā atmiņā var ielādēt vairāk nekā 300 dziesmu, lai treniņā nav jāņem līdzi viedtelefonu. Ierīce ar vienu uzlādi darbojas vairāk nekā četras dienas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!