Asistents uz rokas

Dzīvo dzīvi pilnvērtīgāk ar Versa 2! Kompaktais, glītais veselības un fizisko aktivitāšu uzraugs cauru diennakti seko līdzi pulsa rādījumiem un naktīs mēra miega kvalitāti, novērtējot to ar īpašu miega kvalitātes rezultātu “Sleep score”. Tas ļauj lietot Spotify mobilo lietotni, lejupielādēt mūziku no Pandora un Deezer, kā arī saglabāt vairāk nekā 300 dziesmas iebūvētajā atmiņā, lai tās klausītos, neņemot līdzi viedtelefonu. Un Versa 2 vari arī izmantot naudas maka vietā, jo Fitbit Pay sistēma tagad darbojas arī Latvijā. Vienmēr ieslēgtais ekrāns sniedz iespēju neuzkrītoši apskatīties pulksteņa rādījumu, laika ziņas un saņemtos ziņojumus. Un, protams, ar Versa 2 vari izmantot iecienītos Fitbit virtuālo treneru pakalpojumus. Līdz par 50 m zem ūdens izmantojamais viedpulkstenis ar vienu uzlādi darbojas vismaz 5 dienas. Un Special Edition iepakojumā arī auduma siksniņa!

Fitbit Versa 2 Special Edition

MODELIS: FB507GYGY

Asistents uz rokas

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
9.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
229.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Dzīvo dzīvi pilnvērtīgāk ar Versa 2! Kompaktais, glītais veselības un fizisko aktivitāšu uzraugs cauru diennakti seko līdzi pulsa rādījumiem un naktīs mēra miega kvalitāti, novērtējot to ar īpašu miega kvalitātes rezultātu “Sleep score”. Tas ļauj lietot Spotify mobilo lietotni, lejupielādēt mūziku no Pandora un Deezer, kā arī saglabāt vairāk nekā 300 dziesmas iebūvētajā atmiņā, lai tās klausītos, neņemot līdzi viedtelefonu. Un Versa 2 vari arī izmantot naudas maka vietā, jo Fitbit Pay sistēma tagad darbojas arī Latvijā. Vienmēr ieslēgtais ekrāns sniedz iespēju neuzkrītoši apskatīties pulksteņa rādījumu, laika ziņas un saņemtos ziņojumus. Un, protams, ar Versa 2 vari izmantot iecienītos Fitbit virtuālo treneru pakalpojumus. Līdz par 50 m zem ūdens izmantojamais viedpulkstenis ar vienu uzlādi darbojas vismaz 5 dienas. Un Special Edition iepakojumā arī auduma siksniņa!Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!