Asistents uz rokas

Dzīvo dzīvi pilnvērtīgāk ar Versa 2! Kompaktais, glītais veselības un fizisko aktivitāšu uzraugs cauru diennakti seko līdzi pulsa rādījumiem un naktīs mēra miega kvalitāti, novērtējot to ar īpašu miega kvalitātes rezultātu “Sleep score”. Tas ļauj lietot Spotify mobilo lietotni, lejupielādēt mūziku no Pandora un Deezer, kā arī saglabāt vairāk nekā 300 dziesmas iebūvētajā atmiņā, lai tās klausītos, neņemot līdzi viedtelefonu. Un Versa 2 vari arī izmantot naudas maka vietā, jo Fitbit Pay sistēma tagad darbojas arī Latvijā. Vienmēr ieslēgtais ekrāns sniedz iespēju neuzkrītoši apskatīties pulksteņa rādījumu, laika ziņas un saņemtos ziņojumus. Un, protams, ar Versa 2 vari izmantot iecienītos Fitbit virtuālo treneru pakalpojumus. Līdz par 50 m zem ūdens izmantojamais viedpulkstenis ar vienu uzlādi darbojas vismaz 5 dienas.

Fitbit Versa 2

MODELIS: FB507BKBK / 264407

Asistents uz rokas

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
8.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
199.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 22.10.2019.
Iekārtas apraksts

Dzīvo dzīvi pilnvērtīgāk ar Versa 2! Kompaktais, glītais veselības un fizisko aktivitāšu uzraugs cauru diennakti seko līdzi pulsa rādījumiem un naktīs mēra miega kvalitāti, novērtējot to ar īpašu miega kvalitātes rezultātu “Sleep score”. Tas ļauj lietot Spotify mobilo lietotni, lejupielādēt mūziku no Pandora un Deezer, kā arī saglabāt vairāk nekā 300 dziesmas iebūvētajā atmiņā, lai tās klausītos, neņemot līdzi viedtelefonu. Un Versa 2 vari arī izmantot naudas maka vietā, jo Fitbit Pay sistēma tagad darbojas arī Latvijā. Vienmēr ieslēgtais ekrāns sniedz iespēju neuzkrītoši apskatīties pulksteņa rādījumu, laika ziņas un saņemtos ziņojumus. Un, protams, ar Versa 2 vari izmantot iecienītos Fitbit virtuālo treneru pakalpojumus. Līdz par 50 m zem ūdens izmantojamais viedpulkstenis ar vienu uzlādi darbojas vismaz 5 dienas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!