Meklēt
 Iedvesmojies veselīgai dzīvei

Saprotamā un viegli lietojamā fitnesa aproce iedvesmos Tevi veidot veselīgākus paradumus. Košajā, skārienjutīgajā ekrānā redzēsi ik dienu nostaigātos soļus, pulsa mērījumus, sadedzināto kaloriju apjomu un datus par miega kvalitāti. Ar Inspire vari doties peldēt, jo tā piemērota lietošanai pat 50 m dziļumā. Ilgāku nekustīgu posmu brīžos aproce mudinās izstaipīties un aicinās ik stundu nostaigāt vismaz 250 soļus. Tā atgādinās par sasniedzamajiem mērķiem un apsveiks, kad uzdevums būs paveikts. Ekrānā vari izlasīt arī piesaistītajā telefonā saņemtos ziņojumus, arī no sociālajiem tīkliem. Par Inspire uzlādi nav jāuztraucas, jo baterija darbojas līdz piecām dienām.

Fitbit Inspire HR

MODELIS: FB413BKWT

Iedvesmojies veselīgai dzīvei

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
3.71 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
89.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Saprotamā un viegli lietojamā fitnesa aproce iedvesmos Tevi veidot veselīgākus paradumus. Košajā, skārienjutīgajā ekrānā redzēsi ik dienu nostaigātos soļus, pulsa mērījumus, sadedzināto kaloriju apjomu un datus par miega kvalitāti. Ar Inspire vari doties peldēt, jo tā piemērota lietošanai pat 50 m dziļumā. Ilgāku nekustīgu posmu brīžos aproce mudinās izstaipīties un aicinās ik stundu nostaigāt vismaz 250 soļus. Tā atgādinās par sasniedzamajiem mērķiem un apsveiks, kad uzdevums būs paveikts. Ekrānā vari izlasīt arī piesaistītajā telefonā saņemtos ziņojumus, arī no sociālajiem tīkliem. Par Inspire uzlādi nav jāuztraucas, jo baterija darbojas līdz piecām dienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!