Meklēt
 Lai aug motivācija!

Līdz 10 dienām ar vienu uzlādi strādājošs akumulators un Fitbit Premium pakalpojumi par velti uz veselu gadu jauniem lietotājiem ir spēcīgs arguments, lai padarītu Inspire 2 par savu fizisko aktivitāšu motivētāju. Vieglā viedā aproce sniedz personalizētu ieskatu sportiskajā izaugsmē un miega paradumos, kā arī palīdz dzīvot veselīgāk. SmartTrack funkcija automātiski atpazīst kādu no vairāk nekā 20 fiziskajām aktivitātēm un sāk uzskaiti. Pulsa mērītājs cauru diennakti reģistrē sirdspukstus un treniņu laikā informē par intensitātes līmeņa izmaiņām. Aproce atgādina par nepieciešamību izkustēties un aicina iesaistīties izaicinājumos, kā arī OLED ekrānā rāda paziņojumus no piesaistītā viedtālruņa.

Fitbit Inspire 2

MODELIS: FB418BKBK

Lai aug motivācija!

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
4.13 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
99.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
99.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Līdz 10 dienām ar vienu uzlādi strādājošs akumulators un Fitbit Premium pakalpojumi par velti uz veselu gadu jauniem lietotājiem ir spēcīgs arguments, lai padarītu Inspire 2 par savu fizisko aktivitāšu motivētāju. Vieglā viedā aproce sniedz personalizētu ieskatu sportiskajā izaugsmē un miega paradumos, kā arī palīdz dzīvot veselīgāk. SmartTrack funkcija automātiski atpazīst kādu no vairāk nekā 20 fiziskajām aktivitātēm un sāk uzskaiti. Pulsa mērītājs cauru diennakti reģistrē sirdspukstus un treniņu laikā informē par intensitātes līmeņa izmaiņām. Aproce atgādina par nepieciešamību izkustēties un aicina iesaistīties izaicinājumos, kā arī OLED ekrānā rāda paziņojumus no piesaistītā viedtālruņa.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!