Iepazīsti sevi labāk

Jo labāk sevi pazīsi, jo veselīgāks un spēcīgāks cilvēks varēsi kļūt. Charge 3 SE nepārtraukti mēra pulsu un palīdz saprast, kādu slodzi organismam rada katrs izvēlētais vingrinājums, un cik kalorijas tiek patērētas. Tā atšķir trauslu miegu no dziļa un veido detalizētus pārskatus par miega kvalitāti, bet daudzveidīgais sieviešu veselības kalendārs izrēķina auglīgās dienas. Aproce automātiski atpazīst 15 dažādas fiziskās aktivitātes un sāk uzskaiti, kā arī pasivitātes brīžos atgādina kustēties. To var izmantot peldot un nirstot līdz 50 m dziļumam. Charge 3 SE arī saņem ziņojumus no viedtelefona un ar vienu uzlādi darbojas visu nedēļu.

Fitbit Charge 3 Lavender Woven/Rose Gold

MODELIS: 234171

Iepazīsti sevi labāk

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
7.05 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
169.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.01.2020.
Iekārtas apraksts

Jo labāk sevi pazīsi, jo veselīgāks un spēcīgāks cilvēks varēsi kļūt. Charge 3 SE nepārtraukti mēra pulsu un palīdz saprast, kādu slodzi organismam rada katrs izvēlētais vingrinājums, un cik kalorijas tiek patērētas. Tā atšķir trauslu miegu no dziļa un veido detalizētus pārskatus par miega kvalitāti, bet daudzveidīgais sieviešu veselības kalendārs izrēķina auglīgās dienas. Aproce automātiski atpazīst 15 dažādas fiziskās aktivitātes un sāk uzskaiti, kā arī pasivitātes brīžos atgādina kustēties. To var izmantot peldot un nirstot līdz 50 m dziļumam. Charge 3 SE arī saņem ziņojumus no viedtelefona un ar vienu uzlādi darbojas visu nedēļu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!