• Autorizēties
 • Meklēt
     Gudrās uzkopšanas jaunā ēra

  Uztici mājas vai biroja uzkopšanu robotam! Pateicoties iebūvētajai iPath lāzera navigācijas sistēmai, RoboVac L70 ātri uzzīmē telpas plānu, lai to iztīrītu maksimāli veikli un efektīvi. Mobilā lietotne sniedz plašas vadības iespējas pat tad, kad atrodies citā vietā. Robotam var likt uzkopt visu telpu vai kādu konkrētu zonu, uzsūkt putekļus un mazgāt grīdu, izmantojot mitru drānu un iebūvēto puslitra ūdens tvertni. Ietilpīgā baterija ļauj ierīcei ar vienu uzlādi strādāt līdz 150 minūtēm, turklāt tā pati atgriežas dokstacijā uzlādēt 5200 mAh akumulatoru, kad tā krājumi tuvojas izsīkumam. 

  Eufy RoboVac L70

  Gudrās uzkopšanas jaunā ēra

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  20.80 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  499.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 18.06.2021. 
  Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
  Iekārtas apraksts

  Uztici mājas vai biroja uzkopšanu robotam! Pateicoties iebūvētajai iPath lāzera navigācijas sistēmai, RoboVac L70 ātri uzzīmē telpas plānu, lai to iztīrītu maksimāli veikli un efektīvi. Mobilā lietotne sniedz plašas vadības iespējas pat tad, kad atrodies citā vietā. Robotam var likt uzkopt visu telpu vai kādu konkrētu zonu, uzsūkt putekļus un mazgāt grīdu, izmantojot mitru drānu un iebūvēto puslitra ūdens tvertni. Ietilpīgā baterija ļauj ierīcei ar vienu uzlādi strādāt līdz 150 minūtēm, turklāt tā pati atgriežas dokstacijā uzlādēt 5200 mAh akumulatoru, kad tā krājumi tuvojas izsīkumam.   Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!