• Autorizēties
 • Meklēt
     Interjera priekšmets mājokļa aizsardzībai

  Elegantā un daudzpusīgā Ezviz C6W kamera ir kā zāles Tavam sirdsmieram. Vizuāli mākslas priekšmetu atgādinošā ierīce ieraksta video 2K izšķirtspējā un automātiski izseko kustībām, pietuvinot pamanīto būtni pat četrkārtīgi. Ar 360 grādu panorāmas skatu C6W nodrošina pilnīgu apkārtējās vides novērošanu, neatstājot nevienu aklo zonu. Savukārt efektīvas infrasarkanās gaismas, pretatstarošanas paneļa un ICR infrasarkanā filtra integrācija nodrošina skaidru bildi un lielisku redzamību nakts apstākļos pat 10 metru attālumā. Izmantojot EZVIZ lietotni savā mobilajā ierīcē, vari piezvanīt uz mājām, kad esi prom. Kamerā iebūvētais skaļrunis un mikrofons ļauj sarunāties ar mājiniekiem vai nelūgtiem viesiem gluži kā caur telefonu. Un vari pat apsaukt uz blēņām noskaņoto kaķi vai uzmundrināt garlaicības mākto suņuku.

  EZVIZ C6W

  MODELIS: CS-C6W-A0-3H4WF

  Interjera priekšmets mājokļa aizsardzībai

   

  Kategorija

  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  4.55 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  109.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 07.07.2022.
  Apraksts

  Elegantā un daudzpusīgā Ezviz C6W kamera ir kā zāles Tavam sirdsmieram. Vizuāli mākslas priekšmetu atgādinošā ierīce ieraksta video 2K izšķirtspējā un automātiski izseko kustībām, pietuvinot pamanīto būtni pat četrkārtīgi. Ar 360 grādu panorāmas skatu C6W nodrošina pilnīgu apkārtējās vides novērošanu, neatstājot nevienu aklo zonu. Savukārt efektīvas infrasarkanās gaismas, pretatstarošanas paneļa un ICR infrasarkanā filtra integrācija nodrošina skaidru bildi un lielisku redzamību nakts apstākļos pat 10 metru attālumā. Izmantojot EZVIZ lietotni savā mobilajā ierīcē, vari piezvanīt uz mājām, kad esi prom. Kamerā iebūvētais skaļrunis un mikrofons ļauj sarunāties ar mājiniekiem vai nelūgtiem viesiem gluži kā caur telefonu. Un vari pat apsaukt uz blēņām noskaņoto kaķi vai uzmundrināt garlaicības mākto suņuku.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!