Meklēt
 Novērošanas kamera ar diviem objektīviem

Uzlabotas kameras sasniegušas arī videonovērošanas nozari. C3X ir aprīkota ar diviem objektīviem, kas kopā veido detalizētāku attēlu ar labāku krāsu atveidojumu. Tagad tiešraidē un ierakstā vari labāk izpētīt kameras fiksētos notikumus pat tad, ja tie notikuši naktī. Dubultais infrasarkano staru apgaismojums palīdz savākt pietiekami daudz gaismas, lai tumsa vairs nesniegtu priekšrocības nelūgtiem viesiem. Izmantojot mākslīgā intelekta risinājumu, pret lietu, aukstumu un citiem dabas faktoriem nodrošinātā C3X reālā laikā nosaka cilvēku un automašīnu pārvietošanos, tādēļ tā spēj brīdināt par specifiskiem notikumiem. Tā arī ļauj ierakstīt balss brīdinājumu un atskaņo to, kad, piemēram, auto vadītājs novieto automašīnu neatļautā vietā vai cilvēks tuvojas ārdurvīm.

EZVIZ C3X

Novērošanas kamera ar diviem objektīviem

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
6.21 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
149.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
149.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Uzlabotas kameras sasniegušas arī videonovērošanas nozari. C3X ir aprīkota ar diviem objektīviem, kas kopā veido detalizētāku attēlu ar labāku krāsu atveidojumu. Tagad tiešraidē un ierakstā vari labāk izpētīt kameras fiksētos notikumus pat tad, ja tie notikuši naktī. Dubultais infrasarkano staru apgaismojums palīdz savākt pietiekami daudz gaismas, lai tumsa vairs nesniegtu priekšrocības nelūgtiem viesiem. Izmantojot mākslīgā intelekta risinājumu, pret lietu, aukstumu un citiem dabas faktoriem nodrošinātā C3X reālā laikā nosaka cilvēku un automašīnu pārvietošanos, tādēļ tā spēj brīdināt par specifiskiem notikumiem. Tā arī ļauj ierakstīt balss brīdinājumu un atskaņo to, kad, piemēram, auto vadītājs novieto automašīnu neatļautā vietā vai cilvēks tuvojas ārdurvīm.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!