Pasaule ir krāsaina. Arī naktī.

Ezviz pirmā novērošanas kamera ar krāsainu Night Vision režīmu ir īsts apvērsums mājokļa un biroja uzraudzīšanā. Pat tad, ja telpā ir tumšs, Tu visu nofilmēto redzēsi skaidri un krāsās, jo divi apgaismojuma režīmi palīdz savākt pat niecīgākās gaismas druskas. Ja krāsas naktī nevajag, pārslēdz melnbalto režīmu un skaties pat 30 metrus tālu. Pateicoties iebūvētajam mikrofonam, skaļrunis spēj atskaņot 10 sekunžu garus audio ierakstus, piemēram, sveikt atnācēju vai mudināt nelūgtus viesu doties prom, kā arī atskaņot skaļu trauksmes signālu. To var izmantot arī kā divvirzienu saziņas rīku, lai sarunātos ar pamanīto cilvēku.

EZVIZ C3W Color Night Vision

MODELIS: CS-CV310-A0-3C2WFR

Jaunums! Saņem preci nākamajā darba dienā!

Pasaule ir krāsaina. Arī naktī.

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
5.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
139.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.10.2020.
Iekārtas apraksts

Ezviz pirmā novērošanas kamera ar krāsainu Night Vision režīmu ir īsts apvērsums mājokļa un biroja uzraudzīšanā. Pat tad, ja telpā ir tumšs, Tu visu nofilmēto redzēsi skaidri un krāsās, jo divi apgaismojuma režīmi palīdz savākt pat niecīgākās gaismas druskas. Ja krāsas naktī nevajag, pārslēdz melnbalto režīmu un skaties pat 30 metrus tālu. Pateicoties iebūvētajam mikrofonam, skaļrunis spēj atskaņot 10 sekunžu garus audio ierakstus, piemēram, sveikt atnācēju vai mudināt nelūgtus viesu doties prom, kā arī atskaņot skaļu trauksmes signālu. To var izmantot arī kā divvirzienu saziņas rīku, lai sarunātos ar pamanīto cilvēku.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!