Meklēt
 Mīlīgs un vieds bērnu uzraugs

Dari, kas darāms, vienlaikus nepārtraukti paturot gultiņā dusošo vai savā nodabā rotaļājošos mazuli redzes lokā. Ezviz pirmā bērnu novērošanas kamera lieliski iederas starp rotaļlietām un neuzkrītoši vēro bērnu kā dienā, tā naktī. Tā filmē Full HD izšķirtpsējā un ir aprīkota ar nakts redzamības funkciju. Ja mazajam nepieciešama palīdzība, kamera nekavēties nosūta brīdinājumu uz piesaistīto viedtālruni. Tā automātiski atpazīst raudāšanu, izkrišanu no gultiņas vai aktīvu rosīšanos. Ierīce var automātiski nospēlēt iemidzinošu mūziku, kā arī ļauj caur iebūvēto skaļruni vecākiem parunāties ar bērnu un nomierināt viņu. Ar bateriju darbināto kameru var uzstādīt jebkurā istabas vietā un tai nav nepieciešami vadi.

EZVIZ BM1

MODELIS: CS-BM1

Mīlīgs un vieds bērnu uzraugs

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
5.80 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
139.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
139.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Dari, kas darāms, vienlaikus nepārtraukti paturot gultiņā dusošo vai savā nodabā rotaļājošos mazuli redzes lokā. Ezviz pirmā bērnu novērošanas kamera lieliski iederas starp rotaļlietām un neuzkrītoši vēro bērnu kā dienā, tā naktī. Tā filmē Full HD izšķirtpsējā un ir aprīkota ar nakts redzamības funkciju. Ja mazajam nepieciešama palīdzība, kamera nekavēties nosūta brīdinājumu uz piesaistīto viedtālruni. Tā automātiski atpazīst raudāšanu, izkrišanu no gultiņas vai aktīvu rosīšanos. Ierīce var automātiski nospēlēt iemidzinošu mūziku, kā arī ļauj caur iebūvēto skaļruni vecākiem parunāties ar bērnu un nomierināt viņu. Ar bateriju darbināto kameru var uzstādīt jebkurā istabas vietā un tai nav nepieciešami vadi.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!