Meklēt
 Īsta bezvadu novērošanas kamera

No novērošanas kameru uzstādīšanas pagalmā, pie garāžas vai noliktavas atturējušas grūtības pievilkt elektrības kabeli? Nu tā vairs nav problēma. Ar ietilpīgu 10400 mAh akumulatoru darbinātā Ezviz āra kamera izceļas ne vien ar līdz pat trīs nedēļām ilgu darbības laiku starp uzlādēm, bet arī kristāldzidru 2K+ video kvalitāti. Pie tam ierīcei var pievienot Ezviz saules paneli baterijas darbības laika pagarināšanai. Divi iebūvētie prožektori gādā par krāsainu nakts redzamību pat pilnīgā tumsā un pasīvo infrasarkano staru sensori precīzi atšķir cilvēkus no dzīvniekiem. Ieraugot cilvēku, kamera automātiski ieslēdz prožektorus un skaņas signālu, lai paziņotu nelūgtajam viesim, ka viņš ir pamanīts. Ūdens un putekļu drošā ierīce arī var atskaņot ierakstītu balss ziņu un uzturēt divu virzienu balss komunikāciju starp ēkas īpašnieka viedtelefonu un novērošanas kameras iebūvēto mikrofonu.

EZVIZ BC1C 4MP

MODELIS: CS-BC1C-4MP

Īsta bezvadu novērošanas kamera

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
6.06 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
145.27 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
145.27Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.02.2023.
Apraksts

No novērošanas kameru uzstādīšanas pagalmā, pie garāžas vai noliktavas atturējušas grūtības pievilkt elektrības kabeli? Nu tā vairs nav problēma. Ar ietilpīgu 10400 mAh akumulatoru darbinātā Ezviz āra kamera izceļas ne vien ar līdz pat trīs nedēļām ilgu darbības laiku starp uzlādēm, bet arī kristāldzidru 2K+ video kvalitāti. Pie tam ierīcei var pievienot Ezviz saules paneli baterijas darbības laika pagarināšanai. Divi iebūvētie prožektori gādā par krāsainu nakts redzamību pat pilnīgā tumsā un pasīvo infrasarkano staru sensori precīzi atšķir cilvēkus no dzīvniekiem. Ieraugot cilvēku, kamera automātiski ieslēdz prožektorus un skaņas signālu, lai paziņotu nelūgtajam viesim, ka viņš ir pamanīts. Ūdens un putekļu drošā ierīce arī var atskaņot ierakstītu balss ziņu un uzturēt divu virzienu balss komunikāciju starp ēkas īpašnieka viedtelefonu un novērošanas kameras iebūvēto mikrofonu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!