• Autorizēties
 • Meklēt
     Dzimis, lai lidotu

  Vai vēlies izjust gravitācijas neiegrožotu brīvību? Pacelties gaisā gluži kā putns, skatīties uz pasauli no augšas un kutināt smadzenes ar straujiem manevriem? Tad jaunais DJI drons Avata komplektā ar FPV Goggles V2 brillēm ir tieši Tev. Debesis ir kompaktā un vieglā lidaparāta rotaļlaukums. Avata veikli līkumo un paver Tavam skatienam elpu aizraujošu skatu. FPV Goggles V2 spēj pārraidīt video pat 1440 x 810 pikseļu izšķirtspējā ar 120 kadriem sekundē, tādēļ viss kameras pārraidītais Tev šķitīs tik reāls, it kā Tu patiešām lidotu pats. Pat ja dronam sanāk ieskriet pēkšņi ceļā nonākušā traucēklī, Avata ir konstruēts tā, lai propelleri nesalūstu. Tas atlec atpakaļ un paliek gaisā, turpinot filmēt 4K izšķirtspējā ar iespaidīgu 155 grādu platleņķa kameru.

  Drons DJI Avata

  MODELIS: CP.FP.00000064

  Dzimis, lai lidotu

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Bezprocentu nomaksa
  47.88 €/mēn.*
  Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
  1149.00 €
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
  Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


  Pērkot uzreiz
  1149.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 13.06.2023.
  Apraksts

  Vai vēlies izjust gravitācijas neiegrožotu brīvību? Pacelties gaisā gluži kā putns, skatīties uz pasauli no augšas un kutināt smadzenes ar straujiem manevriem? Tad jaunais DJI drons Avata komplektā ar FPV Goggles V2 brillēm ir tieši Tev. Debesis ir kompaktā un vieglā lidaparāta rotaļlaukums. Avata veikli līkumo un paver Tavam skatienam elpu aizraujošu skatu. FPV Goggles V2 spēj pārraidīt video pat 1440 x 810 pikseļu izšķirtspējā ar 120 kadriem sekundē, tādēļ viss kameras pārraidītais Tev šķitīs tik reāls, it kā Tu patiešām lidotu pats. Pat ja dronam sanāk ieskriet pēkšņi ceļā nonākušā traucēklī, Avata ir konstruēts tā, lai propelleri nesalūstu. Tas atlec atpakaļ un paliek gaisā, turpinot filmēt 4K izšķirtspējā ar iespaidīgu 155 grādu platleņķa kameru.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!