Meklēt
 Atrodi zivi – iemet makšķeri

Pasaulē pirmais metamais Wi-Fi viedais sonārs Deeper Chirp+ ar iebūvētu GPS moduli un unikālu Chirp tehnoloģiju neticami precīzi nosaka dažādu sugu zivju atrašanās vietu. Arī lielā dziļumā. Trīsstaru sonārs izstaro vairākus impulsus dažādās frekvencēs, kas ļauj samazināt troksni un detalizēti atspoguļo pamanītos objektus. Deeper Chirp+ veic līdz 15 skenējumiem sekundē un ar vienu uzlādi darbojas 4,5 stundas GPS režīmā un līdz 6 stundām bez GPS. Savukārt pilnai uzlādei nepieciešama vien stunda un 15 minūtes.

Deeper Smart Sonar Chirp+ Christmas Edition

MODELIS: ITGAM0939 / 310709

Atrodi zivi – iemet makšķeri

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
11.21 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
269.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.01.2021.
Iekārtas apraksts

Pasaulē pirmais metamais Wi-Fi viedais sonārs Deeper Chirp+ ar iebūvētu GPS moduli un unikālu Chirp tehnoloģiju neticami precīzi nosaka dažādu sugu zivju atrašanās vietu. Arī lielā dziļumā. Trīsstaru sonārs izstaro vairākus impulsus dažādās frekvencēs, kas ļauj samazināt troksni un detalizēti atspoguļo pamanītos objektus. Deeper Chirp+ veic līdz 15 skenējumiem sekundē un ar vienu uzlādi darbojas 4,5 stundas GPS režīmā un līdz 6 stundām bez GPS. Savukārt pilnai uzlādei nepieciešama vien stunda un 15 minūtes.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!