DJI Phantom 4 Pro+ Obsidian Edition

MODELIS: CP.PT.00000011.01

Seko drona gaitām arī bez viedtālruņa

 

Phantom 4 Pro+ sirds un dvēsele ir pārdomātā tālvadības pults ar iebūvētu 5,5 collu Full HD izšķirtspējas ekrānu. Tā 1000 cd/m2 spilgtums ir divreiz augstāks nekā vidusmēra viedtālrunim, tādēļ ekrānā skaidri saskatīsi visu, ko redz drona videokamera – pat tad, ja virs galvas mirdzēs koša saule! Drons saglabā saikni ar tālvadības pulti pat 3,5 km attālumā, ar iebūvētajiem sensoriem pamana katru šķērsli 5 virzienos, automātiski no tiem izvairās un filmē apkārt notiekošo pat 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē vai uzņem 20 megapikseļu fotoattēlus. Nepilnu pusotru kilogramu vieglais drons ar vienu uzlādi spēj lidot līdz pat 30 minūtēm, atpazīst un seko līdzi izvēlētajam cilvēkam, saprot žestus. Tam var arī norādīt ceļu, vienkārši uzzīmējot to tālruņa ekrānā, un jebkurā brīdī atsaukt atpakaļ.

Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
74.97 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
1999.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Bezmaksas piegāde
Iekārtas apraksts

Phantom 4 Pro+ sirds un dvēsele ir pārdomātā tālvadības pults ar iebūvētu 5,5 collu Full HD izšķirtspējas ekrānu. Tā 1000 cd/m2 spilgtums ir divreiz augstāks nekā vidusmēra viedtālrunim, tādēļ ekrānā skaidri saskatīsi visu, ko redz drona videokamera – pat tad, ja virs galvas mirdzēs koša saule! Drons saglabā saikni ar tālvadības pulti pat 3,5 km attālumā, ar iebūvētajiem sensoriem pamana katru šķērsli 5 virzienos, automātiski no tiem izvairās un filmē apkārt notiekošo pat 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē vai uzņem 20 megapikseļu fotoattēlus. Nepilnu pusotru kilogramu vieglais drons ar vienu uzlādi spēj lidot līdz pat 30 minūtēm, atpazīst un seko līdzi izvēlētajam cilvēkam, saprot žestus. Tam var arī norādīt ceļu, vienkārši uzzīmējot to tālruņa ekrānā, un jebkurā brīdī atsaukt atpakaļ.Tev varētu patikt arī...

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!