DJI Phantom 4 Pro Obsidian Edition

MODELIS: CP.PT.00000015.01

Neparasti gudrs lidaparāts

 

Ievieto tālvadības pultī viedtelefonu un laid Phantom 4 Pro debesīs! Tagad redzēsi ierastās takas no pavisam neierasta skatupunkta. Drons saglabā saikni ar tālvadības pulti pat 3,5 km attālumā, ar iebūvētajiem sensoriem pamana katru šķērsli 5 virzienos, automātiski no tiem izvairās un filmē apkārt notiekošo pat 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē vai uzņem 20 megapikseļu fotoattēlus… Nepilnu pusotru kilogramu vieglais drons ar vienu uzlādi spēj lidot līdz pat 30 minūtēm, atpazīst un seko līdzi izvēlētajam cilvēkam, saprot žestus. Tam var arī norādīt ceļu, vienkārši uzzīmējot to tālruņa ekrānā, un jebkurā brīdī atsaukt atpakaļ. Phantom 4 Pro nolaidīsies tieši tajā vietā, no kuras pacēlās. 

Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
63.72 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
1699.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Bezmaksas piegāde
Iekārtas apraksts

Ievieto tālvadības pultī viedtelefonu un laid Phantom 4 Pro debesīs! Tagad redzēsi ierastās takas no pavisam neierasta skatupunkta. Drons saglabā saikni ar tālvadības pulti pat 3,5 km attālumā, ar iebūvētajiem sensoriem pamana katru šķērsli 5 virzienos, automātiski no tiem izvairās un filmē apkārt notiekošo pat 4K izšķirtspējā ar 60 kadriem sekundē vai uzņem 20 megapikseļu fotoattēlus… Nepilnu pusotru kilogramu vieglais drons ar vienu uzlādi spēj lidot līdz pat 30 minūtēm, atpazīst un seko līdzi izvēlētajam cilvēkam, saprot žestus. Tam var arī norādīt ceļu, vienkārši uzzīmējot to tālruņa ekrānā, un jebkurā brīdī atsaukt atpakaļ. Phantom 4 Pro nolaidīsies tieši tajā vietā, no kuras pacēlās. Tev varētu patikt arī...

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!