• Autorizēties
 Dzīvo aktīvi!

Visi Tavi piedzīvojumi – kā skaistie, tā pārgalvīgie – paliks ne vien atmiņā, bet arī digitālajās datu krātuvēs, ja ņemsi līdzi Osmo Action. Miniatūrā kamera ļauj ar vienu pieskārienu sākt ierakstu un, pateicoties diviem ekrāniem, sniedz iespēju bez piepūles izvēlēties skaistākās ainavas un iekadrēt sevi tajās. Izturīgā, daudzveidīgā kamera ir piesātināta ar piedzīvojumu meklētājam noderīgām tehnoloģijām, kas palīdz mazāk domāt par ekipējumu un koncentrēties uz notiekošā izbaudīšanu. To vidū arī nepārspējamā DJI attēla stabilizācijas sistēma RockSteady, kas novērš ieraksta drebēšanu pat trakulīgākajos braucienos, un HDR, kas piešķir dzīvīgākas krāsas pat 4K izšķirtspējā nofilmētajam materiālam.

DJI Osmo Action

MODELIS: OSMOACTION

Laba cena
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Dzīvo aktīvi!

 
Laba cena
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
11.21 €/mēn.* Iepriekš 16.63 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
269.00 €**** Iepriekš 399.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 24.09.2020.
Iekārtas apraksts

Visi Tavi piedzīvojumi – kā skaistie, tā pārgalvīgie – paliks ne vien atmiņā, bet arī digitālajās datu krātuvēs, ja ņemsi līdzi Osmo Action. Miniatūrā kamera ļauj ar vienu pieskārienu sākt ierakstu un, pateicoties diviem ekrāniem, sniedz iespēju bez piepūles izvēlēties skaistākās ainavas un iekadrēt sevi tajās. Izturīgā, daudzveidīgā kamera ir piesātināta ar piedzīvojumu meklētājam noderīgām tehnoloģijām, kas palīdz mazāk domāt par ekipējumu un koncentrēties uz notiekošā izbaudīšanu. To vidū arī nepārspējamā DJI attēla stabilizācijas sistēma RockSteady, kas novērš ieraksta drebēšanu pat trakulīgākajos braucienos, un HDR, kas piešķir dzīvīgākas krāsas pat 4K izšķirtspējā nofilmētajam materiālam.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!