• Autorizēties
 • Meklēt
     Jo dzīve ir aizraujoša

  Kā Tu noglabā atcerēšanās vērtus notikumus? Dari to kinofilmas cienīgā kvalitātē, taču ar kabatas izmēra ierīci! Osmo Pocket ir mazākā rokas kamera ar 3 asu stabilizācijas sistēmu, kādu DJI jebkad radījusi. Pateicoties trīskāršai stabilizācijas sistēmai – mehāniskai, elektroniskai un optiskai – pat skrienot uzņemti video izskatīsies neticami gludi! Lietošanā vienkāršā kamera uzņem 4K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē un 12 Mpix fotogrāfijas, un tās 1/2.3 collu sensors ar f/2.0 diafragmas atvērumu gādā par satriecošu detalizāciju. Inteliģentie režīmi (ActiveTrack, Motionlapse vai 3x3 Panorama) Osmo Pocket sniedz iespēju veidot tādus videomateriālus, kādus nepiedāvā viedtelefona kamera, bet ar DJI Mimo lietotnes palīdzību vari izveidot brīnišķīgu vizuālo stāstu un dalīties tajā ar draugiem.

  DJI OSMO Pocket

  MODELIS: OSMOPOCKET

  Jo dzīve ir aizraujoša

   

  Kategorija

  Kategorija
  Iekārtu kategoriju skaidrojums

  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  12.72 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  305.15  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.10.2021.
  Apraksts

  Kā Tu noglabā atcerēšanās vērtus notikumus? Dari to kinofilmas cienīgā kvalitātē, taču ar kabatas izmēra ierīci! Osmo Pocket ir mazākā rokas kamera ar 3 asu stabilizācijas sistēmu, kādu DJI jebkad radījusi. Pateicoties trīskāršai stabilizācijas sistēmai – mehāniskai, elektroniskai un optiskai – pat skrienot uzņemti video izskatīsies neticami gludi! Lietošanā vienkāršā kamera uzņem 4K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē un 12 Mpix fotogrāfijas, un tās 1/2.3 collu sensors ar f/2.0 diafragmas atvērumu gādā par satriecošu detalizāciju. Inteliģentie režīmi (ActiveTrack, Motionlapse vai 3x3 Panorama) Osmo Pocket sniedz iespēju veidot tādus videomateriālus, kādus nepiedāvā viedtelefona kamera, bet ar DJI Mimo lietotnes palīdzību vari izveidot brīnišķīgu vizuālo stāstu un dalīties tajā ar draugiem.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!